Quote (jarabekg @ Oct 20 2014 10:07pm)
this
de szerintem en is elmegyek mostmar a faszba, tenyleg semmi normalis kontent nincs, csak rici tudathasadasa meg vanek tryhardja es rrc depresszioja jon mindenhonnan
ha kibirtam egy hinapot, szerintem enni fog tovabb is
bye : )
egyedul a lol topic fog hianyozni, vissza is csak azert jottem
<3 sracok
en is ugy voltam vele hogy visszajovok, de inkabb nem
regen akik a legellenszenvesebbek voltak azok mar semlegesse valtak, kiveve rici, o egy menthetetlen idiota aki sulyosan serult es bemeseli maganak hogy mekkora kiraly
akiket birtam/birok alig postolnak
senee engem nem tud felidegesiteni, en szeretem
szlovakpeternek meg elkattant az agya par honapja pedig ot is csiptem regebben
rezsopapa vallomasa