d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kurvahollo Vallomasa
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 20 2014 02:03pm
Quote (TrollBoss @ 20 Oct 2014 21:46)
wat

téged az utcán is röhögve köpnélek le


ezér a postér már megérte megnyitni a topicot
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 20 2014 02:07pm
Quote (sylke @ Oct 20 2014 09:03pm)
ezér a postér már megérte megnyitni a topicot


this


de szerintem en is elmegyek mostmar a faszba, tenyleg semmi normalis kontent nincs, csak rici tudathasadasa meg vanek tryhardja es rrc depresszioja jon mindenhonnan

ha kibirtam egy hinapot, szerintem enni fog tovabb is

bye : )

egyedul a lol topic fog hianyozni, vissza is csak azert jottem

<3 sracok

This post was edited by jarabekg on Oct 20 2014 02:08pm
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 20 2014 02:10pm
Quote (jarabekg @ 20 Oct 2014 22:07)
this


de szerintem en is elmegyek mostmar a faszba, tenyleg semmi normalis kontent nincs, csak rici tudathasadasa meg vanek tryhardja es rrc depresszioja jon mindenhonnan

ha kibirtam egy hinapot, szerintem enni fog tovabb is

bye : )

egyedul a lol topic fog hianyozni, vissza is csak azert jottem

<3 sracok


neked is bye
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 20 2014 02:12pm
Quote (Taszilo.^ @ 20 Oct 2014 20:55)
oszinten megvallva beloled sem jott ki egyetlen epito hsz sem mar vagy fel eve, kurvara fogsz hianyozni


nekem még egyhez sem volt szerencsém
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 20 2014 02:14pm
Quote (TrollBoss @ 20 Oct 2014 20:46)
wat

téged az utcán is röhögve köpnélek le


:lol:
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 20 2014 02:14pm
nekem az a napi ~30 perc megéri hogy jót röhögjek néhány poszton

bye holló

This post was edited by MarcusD on Oct 20 2014 02:14pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 20 2014 02:14pm
veszteségek
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 20 2014 02:18pm
exodus
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Oct 20 2014 02:19pm
reméltem hogy coming out lesz, bye
Member
Posts: 10
Joined: Oct 20 2014
Gold: 0.00
Oct 20 2014 02:25pm
Quote (jarabekg @ Oct 20 2014 10:07pm)
this


de szerintem en is elmegyek mostmar a faszba, tenyleg semmi normalis kontent nincs, csak rici tudathasadasa meg vanek tryhardja es rrc depresszioja jon mindenhonnan

ha kibirtam egy hinapot, szerintem enni fog tovabb is

bye : )

egyedul a lol topic fog hianyozni, vissza is csak azert jottem

<3 sracok


en is ugy voltam vele hogy visszajovok, de inkabb nem
regen akik a legellenszenvesebbek voltak azok mar semlegesse valtak, kiveve rici, o egy menthetetlen idiota aki sulyosan serult es bemeseli maganak hogy mekkora kiraly
akiket birtam/birok alig postolnak
senee engem nem tud felidegesiteni, en szeretem
szlovakpeternek meg elkattant az agya par honapja pedig ot is csiptem regebben

rezsopapa vallomasa
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll