☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Vergodes Topik
Prev
1
2
3
4
5
9
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 2223
Replies: 87
Track Topic
Jancsipapa
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold
:
206.00
#21
Oct 7 2014 02:23pm
Quote (GoreKnight9 @ Oct 7 2014 10:22pm)
most mar confirmed hogy joey az
jól van fütyi, nem fogok minden egyes embert győzködni a subról
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#22
Oct 7 2014 02:24pm
Quote (Jancsipapa @ 7 Oct 2014 22:10)
minden basztatás nélkül kérdezem:
te kedvelsz itt egyáltalán valakit?
vagy csak mindenki köcsög meg nyomorék
hát vanek meg rici történetesen tényleg az : (
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#23
Oct 7 2014 02:24pm
sziasztok, joey vagyok
amúgy jöhetne egy ilyen topic, hogy ki kit kedvel a legjobban a subról, és 3 embert kötelező lenne választani
This post was edited by TrollBoss on Oct 7 2014 02:25pm
Jancsipapa
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold
:
206.00
#24
Oct 7 2014 02:25pm
Quote (TrollBoss @ Oct 7 2014 10:24pm)
sziasztok, joey vagyok
nem, én vagyok joey
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#25
Oct 7 2014 02:26pm
Quote (Jancsipapa @ Oct 7 2014 09:25pm)
nem, én vagyok joey
bocs, te már csak tartalékos joey lehetsz
én vagyok a number 1
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#26
Oct 7 2014 02:26pm
Quote (TrollBoss @ 7 Oct 2014 21:24)
sziasztok, joey vagyok
amúgy jöhetne egy ilyen topic, hogy ki kit kedvel a legjobban a subról, és 3 embert kötelező lenne választani
Ez tetszik csak sok sertodes lenne belole.
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#27
Oct 7 2014 02:28pm
Quote (josheide @ Oct 7 2014 09:26pm)
Ez tetszik csak sok sertodes lenne belole.
ki a faszt érdekel, ez a lényeg
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#28
Oct 7 2014 02:37pm
Quote (Jancsipapa @ 7 Oct 2014 22:23)
jól van fütyi, nem fogok minden egyes embert győzködni a subról
> komolyan irtam
Jancsipapa
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold
:
206.00
#29
Oct 7 2014 02:37pm
Quote (GoreKnight9 @ Oct 7 2014 10:37pm)
> komolyan irtam
ez esetben elnézésed kérem
bazdmegmarnemtudom
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold
:
6,352.66
#30
Oct 7 2014 02:38pm
Quote (Jancsipapa @ 7 Oct 2014 22:37)
ez esetben elnézésed kérem
megbocsatok, np
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
9
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact