d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Svájci Bank Fail
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 4 2014 05:44am
Te biztos nem hibaztal, mocskos bankok. Belepnek a helyedben a Jobbikba, es lobbiznek hogy kiirtsak a bankarokat.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 4 2014 05:47am
Quote (Vismajor @ 4 Oct 2014 12:19)
Megszerzed a kartyat
elkoltod a 13 ezer eurot
beperled a bankot h szar helyre kuldtek a kartyat es elkoltottek rola 13 ezer eurot
Ha megnyered a pert win
ha nem akkor van csomo cuccod amit 13 ezer euroert vettel


ez
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 4 2014 06:00am
Quote (Jancsipapa @ Oct 4 2014 12:16pm)
ott leszek


this
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 4 2014 06:21am
Quote (josheide @ 4 Oct 2014 13:44)
Te biztos nem hibaztal, mocskos bankok. Belepnek a helyedben a Jobbikba, es lobbiznek hogy kiirtsak a bankarokat.


Szebb jovot!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 4 2014 06:32am
ez vmi isteni jel, nemsokára megnyerem a lottót



épp ma gondolkodtam azon ugyanis hogy 370 millio forint a nyeremény épp és ha megnyerném 150 milliot elosztanék a családban 50/50/50 növéremnek, bátyámnak meg anyuéknak

lenne 220 milliom 20 milliobol vennék lakást ill 8-12 milliobol és a maradékból még javitás vagy plusz cuccok vagy ilyesmi
50 milliot magamnál hagynék és beosztanám 10 évre (ez havi 400 ezer forintos költőpénzt jelent)
150 milliot meg lekötném svájcban frankban 10 évre azt majd 10 év múlva nyúlnék hozzá

addig kola pizza csipsz wow havi 400k létminimum
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 4 2014 06:39am
van ketezer forintom
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 4 2014 06:40am
Quote (Akizk @ 4 Oct 2014 13:10)
Lehalt 2 bankkártyám, mastercardot kiküldék a címemre, a maistrot és a pinkódokat meg arra a címre ahol már 1 éve nem lakom. Napi limitem 4000 chf autómatából, masterral meg 3000 hitelkeret. Szóval lazán le lehetne nyúlni 3 nap alatt 13 ezerrel...

Azon gondolkozom, hogy be kellene perelni őket...

Ti mit tennétek a helyemben?


(3 * 4000) + 3000 = 13000

solve for x
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 4 2014 06:51am
Quote (ElCapitano @ Oct 4 2014 12:39pm)
van ketezer forintom


sose volt ketezer forintod
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 4 2014 06:57am
Quote (Senee @ Oct 4 2014 01:51pm)
sose volt ketezer forintod


xD
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 4 2014 07:35am
Quote (tevetava @ 4 Oct 2014 13:18)
weekly kem svájcban van felvágós topik


ez
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll