d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mindjart Talalkozok
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 1 2014 07:02am
Quote (xGurke @ 1 Oct 2014 13:56)
Kapucnis pulcsi elso napon
Meredek
Mindjart odamegyek megerinteni!


2014ben kapucnis pulcsit hordani
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 1 2014 07:11am
Quote (Rawen @ Oct 1 2014 02:02pm)
2014ben kapucnis pulcsit hordani


nem is ember az ilyen

szerintem blockold
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 1 2014 08:01am
Quote (TuskesVanek @ Oct 1 2014 01:11pm)
nem is ember az ilyen

szerintem blockold


List of currently blocked users: Fej, Cpt_Ghost, xGurke, Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 1 2014 08:01am
Quote (xGurke @ 1 Oct 2014 16:01)
List of currently blocked users: Fej, Cpt_Ghost, xGurke, Rawen


KORÁL
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 1 2014 08:07am
Quote (josheide @ 1 Oct 2014 14:09)
Razer ?


kezebe monster gaming energy drink es 420
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 1 2014 08:57am
Quote (xGurke @ Oct 1 2014 03:01pm)
List of currently blocked users: Fej, Cpt_Ghost, xGurke, Rawen


ne vergődj gürgü :)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 1 2014 09:38am
Izgalmas volt az első nap. A hr megoldotta, hogy az legyen.
De gurket még nem láttam.

Na majd holnap, ma már eleget szoptam.

Amúgy teCCik.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 1 2014 09:40am
Quote (CyberPunk666 @ 1 Oct 2014 17:38)
Izgalmas volt az első nap. A hr megoldotta, hogy az legyen.
De gurket még nem láttam.

Na majd holnap, ma már eleget szoptam.

Amúgy teCCik.


már megvoltál neki, csak nem tudsz róla
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 1 2014 09:41am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 1 2014 03:38pm)
Izgalmas volt az első nap. A hr megoldotta, hogy az legyen.
De gurket még nem láttam.

Na majd holnap, ma már eleget szoptam.

Amúgy teCCik.


Otodiken voltal? Mert akkor en lattalak teged :$
Eloadason voltam meg programoztam egesz du, ugyhogy nem lett volna ma idom megkeresni teged, de majd penteken :))
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 1 2014 09:44am
Quote (xGurke @ 1 Oct 2014 17:41)
Otodiken voltal? Mert akkor en lattalak teged :$
Eloadason voltam meg programoztam egesz du, ugyhogy nem lett volna ma idom megkeresni teged, de majd penteken :))


Másodikon voltam, de a harmadikon leszek holnaptól. Majd otthonról pmelem a storyt. Vicces történet :D
De csak így utólag.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll