Én azért örülnék, ha ki lehetne ülni nyáron bográcsozni, vagy nyáron nem lenne 600 fok. Nem kéne közös fűtést fizetni a sok gyökérrel, aki télen 70 fokra fűt és kinyitja az ablakot, ha melege van, hallgathatnék zenét rendesen, meg nem hallgatnám, hogy 10 en laknak 50 négyzetméteren felettünk a cigányok, vagy alattunk lévő emeleten lakik egy olyan büdös manus, hogy a második emeltre liftel megyek sokszor, hogy ne kelljen szagolni a bűzt a lakása előtt.
Nekem ne legyen közös falam senkivel, ne lakjon senki se felettem se alattam senki, jah és ne lássunk más össze a szembe házzal...
inkább lenyírom a füvet, meg lapátolom a havat.