d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Milyen Hazban Lax > :~)
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 29 2014 11:19am
Quote (Coolface @ 29 Sep 2014 19:18)
nyaron 38°C lakasban, telen 35°C, hallani az osszes szomszedot eppen mit csinal, jon be az ablakon az eppen akutalis ebed szaga kovacsektol, zenethallgatni nemlehet normalisan, jozsi bacsi minden reggel vegigtolja a folotted levo emeleten az aztalt hajnali fel 6 kor amikor indul meloba, sir az osszes szomszed ha kutyad van, jajj megharap, parkolohelyed akkor van ha kapsz a hazhoz

kosz neml


r u cereal
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 29 2014 11:19am
amúgy anyádéknál
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Sep 29 2014 11:21am
[x] tarsashaz
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 29 2014 11:22am
Quote (tevetava @ 29 Sep 2014 19:19)
amúgy anyádéknál


ez
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 29 2014 11:22am
lax? paraszt vagy?
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 29 2014 11:26am
lel hát vidéken falun tényleg szar lehet élni

de BP mellett egy városban, kertes családi házban > minden
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 29 2014 11:29am
Én azért örülnék, ha ki lehetne ülni nyáron bográcsozni, vagy nyáron nem lenne 600 fok. Nem kéne közös fűtést fizetni a sok gyökérrel, aki télen 70 fokra fűt és kinyitja az ablakot, ha melege van, hallgathatnék zenét rendesen, meg nem hallgatnám, hogy 10 en laknak 50 négyzetméteren felettünk a cigányok, vagy alattunk lévő emeleten lakik egy olyan büdös manus, hogy a második emeltre liftel megyek sokszor, hogy ne kelljen szagolni a bűzt a lakása előtt.

Nekem ne legyen közös falam senkivel, ne lakjon senki se felettem se alattam senki, jah és ne lássunk más össze a szembe házzal...

inkább lenyírom a füvet, meg lapátolom a havat.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 29 2014 11:30am
Quote (MarcusD @ 29 Sep 2014 19:26)
lel hát vidéken falun tényleg szar lehet élni

de BP mellett egy városban, kertes családi házban > minden


vidéken is vannak ám kisebb társas meg panelházak, meg budapesten is van ám kertes rész.

budapest != panel
vidék != kertes
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 29 2014 11:32am
Quote (SummertimeClothes @ 29 Sep 2014 19:10)
tarsas, viszonylag regebbi epulet
otthon sorhazban laktunk
nem igazan preferalom egyiket se, inkabb a korulotte levo varos fontosabb nekem


>implying kimesz a varosba
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 29 2014 11:33am
Quote (Coolface @ 29 Sep 2014 18:18)
nyaron 38°C lakasban, telen 35°C, hallani az osszes szomszedot eppen mit csinal, jon be az ablakon az eppen akutalis ebed szaga kovacsektol, zenethallgatni nemlehet normalisan, jozsi bacsi minden reggel vegigtolja a folotted levo emeleten az aztalt hajnali fel 6 kor amikor indul meloba, sir az osszes szomszed ha kutyad van, jajj megharap, parkolohelyed akkor van ha kapsz a hazhoz

kosz neml


sose told full retardba
Go Back To Magyar Topic List
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll