d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Böngésző > Szavazás
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Sep 26 2014 01:06pm
IE 11
mert a fox kifagyott egy időben valamiért és azóta így maradt
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 26 2014 01:06pm
Quote (Anarkin @ 26 Sep 2014 20:57)
amúgy meglepett h ennyi a firefox

aki azt jelölte, miért? [ilyen olyan sebesség / memória / a google livetv-n közvetíti az életem]


Gondolom azért használják, mert lassú, sok memóriát eszik és amúgy még külön kereső és külön cím mezőt használ.

Amúgy valszeg az addonok miatt teszik. Arra az egyre vannak tényleg normálisak.
Chrome esetében, amire lenne értelme csinálni, azt nem engedi a böngésző. Van cserébe egy csomó szar.


btw telefonon IE11-et használok.

This post was edited by CyberPunk666 on Sep 26 2014 01:06pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 26 2014 01:08pm
Amugy nem ertem a ff lassusag problemajat, meg memoria zaba etc. Nekem pont, hogy opera meg chromeon szaggat meg neha a youtube is, meg lassu, akad, etc. Firefoxon ez sokkal ritkabban jon el, meg csak ha 234234 lap van mar megnyitva.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 26 2014 01:08pm
Quote (Rawen @ 26 Sep 2014 20:05)
mert volt egy időszak amikor chromeoztam de aztán minden apró bajom volt vele(addonok, nem tudtam rendesen customizeolni, ilyen hülyeség is pl, hogy nem jelenítette meg rendesen a gifeket etc), szóval inkább visszaálltam firefoxra és azóta semmi bajom nincs semmivel


nekem talán csak az hiányzik hogy nincs bal oldali bookmark izé sidebar
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 26 2014 01:09pm
Quote (Anarkin @ 26 Sep 2014 21:08)
nekem talán csak az hiányzik hogy nincs bal oldali bookmark izé sidebar


már nincs olyan firefoxban, átálltak ilyen szar chrome designra
ja de, összekevertem mással
de azért akkor is ideges voltam amikor bejött a chrome design

This post was edited by Rawen on Sep 26 2014 01:10pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 26 2014 01:11pm
Quote (Anarkin @ 26 Sep 2014 21:08)
nekem talán csak az hiányzik hogy nincs bal oldali bookmark izé sidebar


Azért az sem lenne hátrány wide monitoron, ha oda lehetne tenni a lapokat. Voltak ilyenek chromera, de a google ellehetetlenítette a dolgot.
Van olyan, amivel az ablak nincs fullscreeenben és kényelmetlen is.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 26 2014 01:46pm
Quote (Anarkin @ 26 Sep 2014 19:57)
amúgy meglepett h ennyi a firefox

aki azt jelölte, miért? [ilyen olyan sebesség / memória / a google livetv-n közvetíti az életem]


jobban teccik, meg kevesebb memoriat zabal
itt nalam ki is merult
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 26 2014 01:47pm
Firefox amiota eszemet tudom :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 26 2014 01:47pm
Quote (CyberPunk666 @ 26 Sep 2014 20:06)
Gondolom azért használják, mert lassú, sok memóriát eszik és amúgy még külön kereső és külön cím mezőt használ.

Amúgy valszeg az addonok miatt teszik. Arra az egyre vannak tényleg normálisak.
Chrome esetében, amire lenne értelme csinálni, azt nem engedi a böngésző. Van cserébe egy csomó szar.


btw telefonon IE11-et használok.


cp do u even streaming
Member
Posts: 4,795
Joined: Apr 26 2007
Gold: 289.00
Sep 26 2014 02:05pm
Chrome-re szavaztam, de igazából nem Chrome-ot, hanem Chromium-ot használok.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll