Quote (Anarkin @ 26 Sep 2014 20:57)
amúgy meglepett h ennyi a firefox
aki azt jelölte, miért? [ilyen olyan sebesség / memória / a google livetv-n közvetíti az életem]
Gondolom azért használják, mert lassú, sok memóriát eszik és amúgy még külön kereső és külön cím mezőt használ.
Amúgy valszeg az addonok miatt teszik. Arra az egyre vannak tényleg normálisak.
Chrome esetében, amire lenne értelme csinálni, azt nem engedi a böngésző. Van cserébe egy csomó szar.
btw telefonon IE11-et használok.
This post was edited by CyberPunk666 on Sep 26 2014 01:06pm