d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szóval
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 25 2014 10:43am
Quote (Jancsipapa @ 25 Sep 2014 18:42)
:DDDD

já já spricc spricc grósz vurszt

und vasz iszt mit mir? májn svanc iszt ájnzám

A legjobb a hangalámondásos fajtája volt, ahol ment a német trashtalk, alá meg ugyanaz az unott hangú faszi mondta a fordítást : Igen, és most vetkezz le. Igen, nagyon jó. Szeretném látni a fenekedet. Nagyon tetszik, igen. Ez az, csináld még. Ne hagyd abba.


Ilyen hangalámondásosban volt egy film, orvos-beteg, és nyomta a szöveget, hogy nyeld le, nyeld le, mert az gyógyszer... :D
fiatalságunk...
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 25 2014 10:43am
Quote (Jancsipapa @ 25 Sep 2014 18:42)
:DDDD

já já spricc spricc grósz vurszt

und vasz iszt mit mir? májn svanc iszt ájnzám

A legjobb a hangalámondásos fajtája volt, ahol ment a német trashtalk, alá meg ugyanaz az unott hangú faszi mondta a fordítást : Igen, és most vetkezz le. Igen, nagyon jó. Szeretném látni a fenekedet. Nagyon tetszik, igen. Ez az, csináld még. Ne hagyd abba.


A legjobb az egeszben, ahogy ezt olvastam hallottam magamban azt a hangot. 8DDD

/e: jha es ofc pavlovi reflexkent fel is allt.

This post was edited by Baleee on Sep 25 2014 10:45am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 25 2014 11:48am
segitsetek már bazdmeg
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 25 2014 11:50am
Quote (RRC @ 25 Sep 2014 19:48)
segitsetek már bazdmeg


tul hideg van a szobaban vagy nem tudod milyen pizzat rendelj ?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 25 2014 11:51am
máté miért nem segít
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 25 2014 11:52am
Quote (GoreKnight9 @ 25 Sep 2014 19:50)
tul hideg van a szobaban vagy nem tudod milyen pizzat rendelj ?


értelmes ez a hunsub

inkább egymást késeljétek talikon
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 25 2014 11:54am
Quote (RRC @ 25 Sep 2014 19:52)
értelmes ez a hunsub

inkább egymást késeljétek talikon


petike ))))))))))))))
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 25 2014 12:00pm
Quote (GoreKnight9 @ 25 Sep 2014 19:54)
petike ))))))))))))))


merülj a balaton alá 10 percig
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 25 2014 12:03pm
próbáltad már újraindítani?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 25 2014 12:06pm
Quote (RRC @ 25 Sep 2014 20:00)
merülj a balaton alá 10 percig


a balaton ala?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll