Quote (Jancsipapa @ 25 Sep 2014 18:42)
:DDDD
já já spricc spricc grósz vurszt
und vasz iszt mit mir? májn svanc iszt ájnzám
A legjobb a hangalámondásos fajtája volt, ahol ment a német trashtalk, alá meg ugyanaz az unott hangú faszi mondta a fordítást : Igen, és most vetkezz le. Igen, nagyon jó. Szeretném látni a fenekedet. Nagyon tetszik, igen. Ez az, csináld még. Ne hagyd abba.
Ilyen hangalámondásosban volt egy film, orvos-beteg, és nyomta a szöveget, hogy nyeld le, nyeld le, mert az gyógyszer...

fiatalságunk...