d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Halp
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Sep 28 2014 11:30am
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 28 2014 01:25pm


Ez jó lesz?

/e
Sztem eléggé építőiparos.

This post was edited by Smat on Sep 28 2014 01:26pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 29 2014 05:16am
Quote (Smat @ Sep 28 2014 07:25pm)
http://www.kommunista.net/files/images/sarl%C3%B3%20%C3%A9s%20kalap%C3%A1cs.png

Ez jó lesz?

/e
Sztem eléggé építőiparos.


megnézem hol használsz az építőiparban sarlót
do u even kétkezi munka
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 29 2014 05:19am
Quote (Senee @ 29 Sep 2014 13:16)
megnézem hol használsz az építőiparban sarlót
do u even kétkezi munka


Az is az építőipar, amikor bérgyilkosként a betonba rejteted a hullákat, és mondjuk sarlóval vágod el a torkukat.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 29 2014 05:30am
Quote (CyberPunk666 @ Sep 29 2014 11:19am)
Az is az építőipar, amikor bérgyilkosként a betonba rejteted a hullákat, és mondjuk sarlóval vágod el a torkukat.


nem, az gazemberség és büntetendő
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 29 2014 05:55am
Quote (Senee @ 29 Sep 2014 13:16)
megnézem hol használsz az építőiparban sarlót
do u even kétkezi munka


ki beszél
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 29 2014 05:56am
Quote (RRC @ Sep 29 2014 01:55pm)
ki beszél


Eppen petike a wowbajnok
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 29 2014 05:58am
Quote (RRC @ Sep 29 2014 11:55am)
ki beszél


tudom én mi a munka; azért utálom

:XD

400k-s éhbérért mondjuk imádnám nem utálnám

This post was edited by Senee on Sep 29 2014 05:59am
Go Back To Magyar Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll