d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Mit Gondolsz Jarabekről
Prev1234510Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 22 2014 01:40pm
netes mivolta alapjan nem szivleltem meg tulzottan, aztan VOLT-on osszefutottunk egy sor erejeig es teljesen normalis figuranak tunik.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 22 2014 01:49pm
Quote (ecneB @ Sep 22 2014 07:40pm)
netes mivolta alapjan nem szivleltem meg tulzottan, aztan VOLT-on osszefutottunk egy sor erejeig es teljesen normalis figuranak tunik.


csak neten játssza az agyát úgy néz ki
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Sep 22 2014 01:50pm
attól függ milyen ciklusban van a menstruációja, néha teljesen normalis és bírom, de van mikor rájön az 5 perc. 5 nap
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 22 2014 01:51pm
mindig az a kép jut róla eszembe mikor a fedorában ordít az ökölnyi orrával az előtérben
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 22 2014 02:38pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 22 2014 03:49pm
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 22 2014 03:56pm
utobbi idoben eleg pocsnek erzem a stilusat
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 22 2014 03:58pm
Quote (Eoghan @ Sep 22 2014 10:56pm)
utobbi idoben eleg pocsnek erzem a stilusat


eleg szomoru hoyg csak az utobbi idoben, mindig is pocskent gondoltam magamra

de azert remelem semmi hari hogy bedrogozva nem ismertelek fel a szigeten

This post was edited by jarabekg on Sep 22 2014 03:58pm
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 22 2014 05:04pm
Quote (jarabekg @ Sep 22 2014 09:58pm)
eleg szomoru hoyg csak az utobbi idoben, mindig is pocskent gondoltam magamra

de azert remelem semmi hari hogy bedrogozva nem ismertelek fel a szigeten


lol, no harag
de tenyleg csak most erzem arrogansnak a postjaidat
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 22 2014 05:16pm
Quote (Eoghan @ Sep 23 2014 01:04am)
lol, no harag
de tenyleg csak most erzem arrogansnak a postjaidat


biztos mert csak mostanaban olvasod el oket
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234510Next
Add Reply New Topic New Poll