☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Szoktál Magadban Beszélni?
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 893
Replies: 34
Track Topic
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#21
Sep 20 2014 07:30am
Quote (Cpt_Ghost @ 20 Sep 2014 12:58)
neha szoktam, segit gondolkozni
Mondjuk igy en is. Amikor uvegtablara rajzolgatok es gondolkodok.
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#22
Sep 20 2014 08:09am
Ki massal beszélgetnék,lol
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#23
Sep 20 2014 08:14am
mindig
egyszer azt hittem egyedul vagyok itthon de apam bent volt a szobájában én meg hangosan dumaltam meg krákogtam ahogy szoktam
de nem jött ki csak késöbb vettem eszre mikro visszajottem a szobaba h vki lehuzta a wct lol mondom ez meg itthon van de nem szolt semmit mikor talalkoztunk se
lehet csak mert tisztaban van vele hogy retardalt vagyok nem forszirozza inkabb ignoral
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#24
Sep 21 2014 04:20am
Quote (Ghostmasterq @ 20 Sep 2014 16:09)
Ki massal beszélgetnék,lol
:DD
egyébként szoktam. ha valami para van és sok fejfájást okoz, néha segít megoldani, hogy hangosan kimondom a gondolataimat
tevetavamultija
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold
:
28.76
Warn: 10%
#25
Sep 21 2014 08:10am
Quote (tevetava @ Sep 21 2014 12:20pm)
:DD
egyébként szoktam. ha valami para van és sok fejfájást okoz, néha segít megoldani, hogy hangosan kimondom a gondolataimat
a gondolataidat?
nehezemre esik elkepzelni hogy neked olyanjaid is vannak :s
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#26
Sep 21 2014 08:39am
Quote (tevetavamultija @ 21 Sep 2014 16:10)
a gondolataidat?
nehezemre esik elkepzelni hogy neked olyanjaid is vannak :s
szar lehet, ha az ember csak magával tud beszélgetni
nem irigyellek :s
tevetavamultija
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold
:
28.76
Warn: 10%
#27
Sep 21 2014 08:42am
Quote (tevetava @ Sep 21 2014 04:39pm)
szar lehet, ha az ember csak magával tud beszélgetni
nem irigyellek :s
röfi Xd
bamboo
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold
:
14,756.31
#28
Sep 21 2014 04:44pm
Fej
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold
:
0.00
#29
Sep 26 2014 06:40am
melo kozben sokszor, illetve ha eszembe jut valami amit elfelejtettem akkor elkezdek magamban karomkodni
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#30
Sep 26 2014 10:09am
Nem
De az vicces amikor fules bent van es tsen dumalok
Aki epp nalam van meg nez h wtf
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact