d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szoktál Magadban Beszélni?
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 20 2014 07:30am
Quote (Cpt_Ghost @ 20 Sep 2014 12:58)
neha szoktam, segit gondolkozni


Mondjuk igy en is. Amikor uvegtablara rajzolgatok es gondolkodok.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 20 2014 08:09am
Ki massal beszélgetnék,lol
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 20 2014 08:14am
mindig

egyszer azt hittem egyedul vagyok itthon de apam bent volt a szobájában én meg hangosan dumaltam meg krákogtam ahogy szoktam
de nem jött ki csak késöbb vettem eszre mikro visszajottem a szobaba h vki lehuzta a wct lol mondom ez meg itthon van de nem szolt semmit mikor talalkoztunk se

lehet csak mert tisztaban van vele hogy retardalt vagyok nem forszirozza inkabb ignoral
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 21 2014 04:20am
Quote (Ghostmasterq @ 20 Sep 2014 16:09)
Ki massal beszélgetnék,lol


:DD

egyébként szoktam. ha valami para van és sok fejfájást okoz, néha segít megoldani, hogy hangosan kimondom a gondolataimat
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 21 2014 08:10am
Quote (tevetava @ Sep 21 2014 12:20pm)
:DD

egyébként szoktam. ha valami para van és sok fejfájást okoz, néha segít megoldani, hogy hangosan kimondom a gondolataimat


a gondolataidat?
nehezemre esik elkepzelni hogy neked olyanjaid is vannak :s
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 21 2014 08:39am
Quote (tevetavamultija @ 21 Sep 2014 16:10)
a gondolataidat?
nehezemre esik elkepzelni hogy neked olyanjaid is vannak :s


szar lehet, ha az ember csak magával tud beszélgetni
nem irigyellek :s
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 21 2014 08:42am
Quote (tevetava @ Sep 21 2014 04:39pm)
szar lehet, ha az ember csak magával tud beszélgetni
nem irigyellek :s


röfi Xd
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Sep 21 2014 04:44pm
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 26 2014 06:40am
melo kozben sokszor, illetve ha eszembe jut valami amit elfelejtettem akkor elkezdek magamban karomkodni
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 26 2014 10:09am
Nem
De az vicces amikor fules bent van es tsen dumalok
Aki epp nalam van meg nez h wtf
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll