d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1234579Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 16 2014 06:09am
Quote (josheide @ 16 Sep 2014 13:42)
Velencet is dodgeoltad de jo, gyere!
Esetleg ismersz valami normalis helyet vagy ebbol is Oster lesz ?


Vittula
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 16 2014 06:10am
Quote (tevetava @ Sep 16 2014 12:08pm)
hozol 420-at?


rátok küldöm a rendőrséget
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 16 2014 06:10am
Quote (Senee @ Sep 16 2014 02:10pm)
rátok küldöm a rendőrséget


inkabb gyere te is)))))
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 16 2014 06:11am
Quote (Senee @ 16 Sep 2014 13:10)
rátok küldöm a rendőrséget


Inkabb gyere.

http://www.agrund.hu/index.php?url=grund_bar_programok&day=1411423200

Ehhez mit szolnatok?

Credits to Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 16 2014 06:13am
rossz az aki rosszra gondol
én ofc ilyenekre gondoltam mint jó hangulat, jó társaság, ..
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 16 2014 06:13am
Quote (josheide @ 16 Sep 2014 14:11)
Inkabb gyere.

http://www.agrund.hu/index.php?url=grund_bar_programok&day=1411423200

Ehhez mit szolnatok?

Credits to Anarkin


mobilrol vagyok, milyenek az arak?
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 16 2014 06:14am
Quote (Anarkin @ Sep 16 2014 01:13pm)
rossz az aki rosszra gondol
én ofc ilyenekre gondoltam mint jó hangulat, jó társaság, ..


hozod Mikest?
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 16 2014 06:22am
Quote (tevetava @ Sep 16 2014 01:45pm)
valahol kicsit kozelebb a belvaroshoz, ilyen blaha kornyeken? Kedden szerdan nincsenek sokan, pl fuge udvar/udvaromban


Kedd este 6 blaha/wesselenyi gong/limit dologt tamogatnam, akkor vegzek
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 16 2014 06:23am
Quote (josheide @ Sep 16 2014 11:40am)
Mit szolnatok jovohet keddhez / szerdahoz egy jofele subos sorozeshez ?
Sajnos en meg mindig nem ismerek jo helyeket Pesten de szivesen segitek szervezni!
Vanek teged is sok szeretettel latunk! Vegre elsimithatnad az ellenteteket a forum oszlopos tagjaival. Ne felj meg soha nem volt balhe jsps talin.


top kek

lehet mennék btw, bár nem sok ember érdekel (akivel még nem találkoztam)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 16 2014 06:24am
Quote (tevetava @ 16 Sep 2014 13:13)
mobilrol vagyok, milyenek az arak?


Hat ilyesmit nem talaltam a honlapjukon.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234579Next
Add Reply New Topic New Poll