☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev
1
2
3
4
5
79
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 9817
Replies: 789
Track Topic
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#21
Sep 16 2014 06:09am
Quote (josheide @ 16 Sep 2014 13:42)
Velencet is dodgeoltad de jo, gyere!
Esetleg ismersz valami normalis helyet vagy ebbol is Oster lesz ?
Vittula
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#22
Sep 16 2014 06:10am
Quote (tevetava @ Sep 16 2014 12:08pm)
hozol 420-at?
rátok küldöm a rendőrséget
tevetavamultija
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold
:
28.76
Warn: 10%
#23
Sep 16 2014 06:10am
Quote (Senee @ Sep 16 2014 02:10pm)
rátok küldöm a rendőrséget
inkabb gyere te is)))))
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#24
Sep 16 2014 06:11am
Quote (Senee @ 16 Sep 2014 13:10)
rátok küldöm a rendőrséget
Inkabb gyere.
http://www.agrund.hu/index.php?url=grund_bar_programok&day=1411423200
Ehhez mit szolnatok?
Credits to Anarkin
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#25
Sep 16 2014 06:13am
rossz az aki rosszra gondol
én ofc ilyenekre gondoltam mint jó hangulat, jó társaság, ..
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#26
Sep 16 2014 06:13am
Quote (josheide @ 16 Sep 2014 14:11)
Inkabb gyere.
http://www.agrund.hu/index.php?url=grund_bar_programok&day=1411423200
Ehhez mit szolnatok?
Credits to Anarkin
mobilrol vagyok, milyenek az arak?
TresholdOfUniverse
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold
:
2,496.00
#27
Sep 16 2014 06:14am
Quote (Anarkin @ Sep 16 2014 01:13pm)
rossz az aki rosszra gondol
én ofc ilyenekre gondoltam mint jó hangulat, jó társaság, ..
hozod Mikest?
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#28
Sep 16 2014 06:22am
Quote (tevetava @ Sep 16 2014 01:45pm)
valahol kicsit kozelebb a belvaroshoz, ilyen blaha kornyeken? Kedden szerdan nincsenek sokan, pl fuge udvar/udvaromban
Kedd este 6 blaha/wesselenyi gong/limit dologt tamogatnam, akkor vegzek
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#29
Sep 16 2014 06:23am
Quote (josheide @ Sep 16 2014 11:40am)
Mit szolnatok jovohet keddhez / szerdahoz egy jofele subos sorozeshez ?
Sajnos en meg mindig nem ismerek jo helyeket Pesten de szivesen segitek szervezni!
Vanek teged is sok szeretettel latunk! Vegre elsimithatnad az ellenteteket a forum oszlopos tagjaival.
Ne felj meg soha nem volt balhe jsps talin.
top kek
lehet mennék btw, bár nem sok ember érdekel (akivel még nem találkoztam)
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#30
Sep 16 2014 06:24am
Quote (tevetava @ 16 Sep 2014 13:13)
mobilrol vagyok, milyenek az arak?
Hat ilyesmit nem talaltam a honlapjukon.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
79
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact