d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mi Voltal A Gimiben
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Sep 15 2014 04:23pm
én királykisasszony voltam
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Sep 15 2014 04:24pm
Quote (suppa @ Sep 15 2014 10:20pm)
Nálunk a raperek voltak a menők, rokerek a csövesek, a discosok meg a suták. Azok néhányan akik sehova sem tartoztak levegőnek voltak nézve. Szerintem minden gimiben hasonló volt a helyzet a 2000-es években.


nálunk a diszkósok voltak a menők
de én raper voltam
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 15 2014 04:25pm
Quote (suppa @ Sep 16 2014 12:20am)
Nálunk a raperek voltak a menők, rokerek a csövesek, a discosok meg a suták. Azok néhányan akik sehova sem tartoztak levegőnek voltak nézve. Szerintem minden gimiben hasonló volt a helyzet a 2000-es években.


uhh
itt az ideje atertekelni a gyerekkorom
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 15 2014 04:26pm
Quote (bamboo @ 16 Sep 2014 00:24)
nálunk a diszkósok voltak a menők
de én raper voltam


smoke weed erryday
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Sep 15 2014 04:26pm
két oldalt lenyírt haj (hogy legyen mit tarajba állítani), bakancs, csuklószorító etc, pank de nem vagyok rá büszke.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 15 2014 04:37pm
Quote (jarabekg @ Sep 15 2014 10:46pm)
es ez imben nyilvanult meg?

ha nem tudod besorolni magad sehova, valoszinuleg gyik voltal ; (


FÉRFI
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 15 2014 04:43pm
nalunk nem volt klikkesedes ilyen szempontbol
elit gimnaziumban ennel okosabbak voltunk :o
Member
Posts: 3,172
Joined: May 9 2007
Gold: 981.00
Sep 15 2014 04:48pm
Quote (tevetavamultija @ Sep 15 2014 10:25pm)
uhh
itt az ideje atertekelni a gyerekkorom


Hát, van hogy az ember utólag jön csak rá, hogy mindvégig egy balfasz volt :S
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 15 2014 04:51pm
Quote (suppa @ Sep 16 2014 12:48am)
Hát, van hogy az ember utólag jön csak rá, hogy mindvégig egy balfasz volt :S


de gyakoribb az, hogy utolag se.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 15 2014 04:52pm
Nalam a gimi 7.-ben kezdodott, 6 osztalyos gimi volt.
7.-ben meg ilyen diumvisu menogyerek, aztan metal es rokakiraly, eleinte minden szar, utana mar inkabb progressive metal.

De inkabb gyik voltam, streber soha, mert nem voltam jo, csak abbol, ami erdekelt (fizika, matek leginkabb), meg mondjuk a torit is szerettem, de csak mert joarc volt a tanarunk nagyon (ofc a faszkalap kurvameno sracok az osztalybol ramentek, hogy kikeszitsek szerencsetlent.. :(((( )

Gyiksag/kockasag meg abban nyilvanult meg, hogy 8. osztalytol technikuskodtam a suliba befejezesig, ami azt takarta, hogy minden rendezvenyt, ballagas, iskolai 3 napos unnepsegsorozat, tdk, mindenen mi hangositottunk, videoztunk, a videokat vagtuk, etc. A rendezvenyekre elokeszitettuk a cuccot, a suli zart TV halozatat is helyreraktuk, amikor kellett. En foleg video vagoszobaban voltam, ami annyit jelentett, hogy 2 allo kamera (meg egyszer volt +1 mozgo is, csak aztan tonkrement a cucc, ami wireless kuldte kamerakepet vagoterembe es draga lett volna a javitas, nekunk meg tul hard lett volna szetkapni), + kivetitett kep az eloadonal levo notirol + hibakepernyo helyett egy random regi fotos pps az iskolarol, amit be lehet vagni, ha beszarna minden kikuldheto kep. Ez volt amugy a legjobb, meg alapbol a technikuskodas a suliba, rakas protekcionk volt, meg be voltunk nyalva. Rendezvenyek elott orarol kikertek minket, szunetben/lyukasoraban bejarhattunk studioba. Meg mivel az igazgato is tamogatta ezt a diaktechnikus projektet es tok jo cuccaink voltak, aztan 11.ben volt egy melypontja, amikor uj igazgato + a diaktechnikusok vezetojet, aki ilyen szabadidoszervezo volt a suliba kivagtak, mert, hogy nincs ra penz (ofc a suli gazdasagijaban a 24/7 fasztvero 4 gazdasagisra volt), akkor nem jarhattunk be egy ideig a studioba, szarok voltak a cuccok, kontaktosak a kabelek, elcseszodott kevero nem lett megjavitva.. :/

Aztan 12-ben amikor mar nem nagyon voltam, a vege fele az 'uj generacio' haverom megint upgradeltetett a studion, meg egy hangosito kocsi, uj erosito, kevero (behringer 16 csatornas megegy), uj sennheiser wireless mikik, uj noti, uj gep video vagashoz, 2 uj monitorral, video vago kocsin is uj videokevero, regi crt tvket is normalis monitorokra cserelte es mar nem csak 4 volt hanem +1 meg. Aztan pont akkor leptunk le, uh ezeket mar nem elvezhettem ki. :<
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll