d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Meglehetosen Mate Topik
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 12 2014 03:13am
Fitter, happier, more productive,
Comfortable,
Not drinking too much,
Regular exercise at the gym
(Three days a week),
Getting on better with your associate employee contemporaries,
At ease,
Eating well
(No more microwave dinners and saturated fats)
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 12 2014 03:32am
Igazabol nem emlekszem, mit csinaltam a heten
De az atlag hetkoznapok eleg uncsik voltak tavasszal, ugyhogy dolgozni fogok
ja, meg multikat krealok
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 12 2014 04:12am
8-tol 20-ig suli, eddig baratnommel voltam ha hazajottem, de most inkabb fuvezek es lolozok
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 12 2014 04:19am
felkelek
kaja
recska
game
kaja
recska
game
kaja
game
alvas
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 12 2014 04:21am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Sep 12 2014 11:19am)
felkelek
kaja
recska
game
kaja
recska
game
kaja
game
alvas


alvás előtt nincs recska? pedig úgy a legjobb elaludni :D
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 12 2014 04:22am
Quote (TuskesVanek @ 12 Sep 2014 12:21)
alvás előtt nincs recska? pedig úgy a legjobb elaludni :D


ejszaka van spontan magomlesem, igy nincs ra szukseg
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 12 2014 02:20pm
Quote (josheide @ Sep 12 2014 08:52am)
Csak irigy vagy

Amugy a minap azt almodtam hogy egy baltaval megoltel valakit de kozben vegig tok udvarias voltal. :D


Az igazi uriemberek baltaval csinaljak.

Amugy uzenet volt az ördüngtől, hogy vagom a satanista penzkozpunto szabadkomuvescionista vilag alatt a fat, es rendkivul udvarias vagyok kozbe.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 12 2014 02:24pm
itt van nalam mate))
highak esz fuk)))))

milyen erzes ez rici?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 12 2014 02:27pm
Quote (jarabekg @ 12 Sep 2014 22:24)
itt van nalam mate))
highak esz fuk)))))

milyen erzes ez rici?


pénzt/értékes tárgyat ne vegyél ki előtte
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Sep 12 2014 02:27pm
melo 11től 11ig, 2-3 körül fekszem, ha nincs másnap meló 4-5
amikor nem vagyok beosztva alszom du 1-2-ig legalább
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll