Quote (Senee @ 11 Sep 2014 11:42)
ez milyen jó feel lehet
én sajnos még nem éreztem ilyet.. de ha itt is jó gépek lennének meg kocka munkatársak meg hagynának wowozni ha épp nincs melo akkor lehet berendeznék inkább itt egy szobát kérelemre vagy idk valahova irnék hogy teljesitek ejjeli szolgalatot free
sokkal jobb lenne reggelente nem kéne bemászkálnom ez igy odavissza 2km naponta faszom
nem lenne rossz egy alvószoba
mondjuk az sajnos még a googlenél sincs, épp tegnapi cikk
http://index.hu/tech/2014/09/10/a_google-nel_kimaxoltak_a_rezsicsokkentest/Quote (Karan2_Returned @ 11 Sep 2014 11:45)
Reklamügynökseg, es nagyobb kampanyoknal csinalunk uj weboldalt is, meg facebook/telefon applikaciokat etc. PHP-nal azert kicsit komolyabb, drupalban dolgozunk es majdnem az összes modul sajat.
: D