d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Hi
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 11 2014 04:37am
Quote (TuskesVanek @ 11 Sep 2014 11:10)
nekem is csak ritkán szokott, szerintem ez nem volt rendesen megemésztve

mindenesetre most még az ülés is fáj :D


Hol ettel had probaljam ki en is
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 11 2014 04:38am
Quote (josheide @ 11 Sep 2014 12:37)
Hol ettel had probaljam ki en is


mek donaldZ
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 11 2014 04:42am
Quote (Anarkin @ Sep 11 2014 09:42am)
igazából annyira jó a környezet hogy már hazamenni is lusta vagyok


ez milyen jó feel lehet
én sajnos még nem éreztem ilyet.. de ha itt is jó gépek lennének meg kocka munkatársak meg hagynának wowozni ha épp nincs melo akkor lehet berendeznék inkább itt egy szobát kérelemre vagy idk valahova irnék hogy teljesitek ejjeli szolgalatot free
sokkal jobb lenne reggelente nem kéne bemászkálnom ez igy odavissza 2km naponta faszom
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 11 2014 04:42am
Quote (josheide @ Sep 11 2014 11:37am)
Hol ettel had probaljam ki en is


hot-dog and cold beer, nemrég nyílt a bazilikánál
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 11 2014 04:44am
Quote (Senee @ 11 Sep 2014 12:42)
ez milyen jó feel lehet
én sajnos még nem éreztem ilyet.. de ha itt is jó gépek lennének meg kocka munkatársak meg hagynának wowozni ha épp nincs melo akkor lehet berendeznék inkább itt egy szobát kérelemre vagy idk valahova irnék hogy teljesitek ejjeli szolgalatot free
sokkal jobb lenne reggelente nem kéne bemászkálnom ez igy odavissza 2km naponta faszom


2 km es sirsz?
te elettelen
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 11 2014 04:44am
Quote (Senee @ 11 Sep 2014 12:42)
2km naponta


Gyalog járnék, ha ilyen közel lenne.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 11 2014 04:45am
Quote (Anarkin @ Sep 11 2014 11:26am)
gondolom ilyen php "fejlesztő" cég [?]


Reklamügynökseg, es nagyobb kampanyoknal csinalunk uj weboldalt is, meg facebook/telefon applikaciokat etc. PHP-nal azert kicsit komolyabb, drupalban dolgozunk es majdnem az összes modul sajat.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 11 2014 04:47am
Quote (Senee @ 11 Sep 2014 11:42)
ez milyen jó feel lehet
én sajnos még nem éreztem ilyet.. de ha itt is jó gépek lennének meg kocka munkatársak meg hagynának wowozni ha épp nincs melo akkor lehet berendeznék inkább itt egy szobát kérelemre vagy idk valahova irnék hogy teljesitek ejjeli szolgalatot free
sokkal jobb lenne reggelente nem kéne bemászkálnom ez igy odavissza 2km naponta faszom


nem lenne rossz egy alvószoba
mondjuk az sajnos még a googlenél sincs, épp tegnapi cikk http://index.hu/tech/2014/09/10/a_google-nel_kimaxoltak_a_rezsicsokkentest/

Quote (Karan2_Returned @ 11 Sep 2014 11:45)
Reklamügynökseg, es nagyobb kampanyoknal csinalunk uj weboldalt is, meg facebook/telefon applikaciokat etc. PHP-nal azert kicsit komolyabb, drupalban dolgozunk es majdnem az összes modul sajat.

: D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 11 2014 05:16am
Quote (TuskesVanek @ 11 Sep 2014 11:42)
hot-dog and cold beer, nemrég nyílt a bazilikánál


oh faja ez itt van a suli mellet

koszi a tippet
Go Back To Magyar Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll