d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ez Mi A Redves Faszom? > Posta
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Sep 10 2014 03:22pm
Quote (fahrii @ 10 Sep 2014 17:35)
Jött egy értesítő csomag érkezéséről. Ahol átvehető posta adatainál viszont van egy olyan sor h a "mai napon nem vehető át".
Akkor most mi a faszért jött értesítő? Vagy ez mi?


nekem is ez volt a héten és mehettem el egy rohadt levélért a főpostára, amikor egy kisebb itt van az utca végén...
Go Back To Magyar Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll