Quote (fahrii @ 10 Sep 2014 17:35)
Jött egy értesítő csomag érkezéséről. Ahol átvehető posta adatainál viszont van egy olyan sor h a "mai napon nem vehető át".
Akkor most mi a faszért jött értesítő? Vagy ez mi?
nekem is ez volt a héten és mehettem el egy rohadt levélért a főpostára, amikor egy kisebb itt van az utca végén...