Quote (Anarkin @ 8 Sep 2014 11:44)
munkaidő well spent
http://i.imgur.com/gVYPx2Y.gif
Azért a homis kép eléggé n1

Quote (MarcusD @ 8 Sep 2014 14:41)
magamról nem csinálok szelfiket, hirtelen ezt találtam osztálytárs képei között
http://2.ii.gl/xI4RHT_4.png
btw im a grill
Azthittem csak basztatásból dagiznak a többiek