d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Postolj Magadról Selfie-t
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 8 2014 07:42am
Quote (TrollBoss @ Sep 8 2014 01:37pm)
mijen jo kepu )))


50 ezerér leszopnad?!

én ingyen is
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 8 2014 07:43am
Quote (Senee @ 8 Sep 2014 15:42)
50 ezerér leszopnad?!

én ingyen is


postolj kepet
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 8 2014 07:43am
Quote (tevetava @ Sep 8 2014 02:43pm)
postolj kepet


inkább ne
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 8 2014 07:45am
Quote (MarcusD @ 8 Sep 2014 15:41)
magamról nem csinálok szelfiket, hirtelen ezt találtam osztálytárs képei között

http://2.ii.gl/xI4RHT_4.png

btw im a grill


miért fogja két kézzel a telefont?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 8 2014 07:47am
Quote (MarcusD @ 8 Sep 2014 15:41)
magamról nem csinálok szelfiket, hirtelen ezt találtam osztálytárs képei között

http://2.ii.gl/xI4RHT_4.png

btw im a grill


tenyleg egesz vastag csontozatunak tunsz lol
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 8 2014 07:49am
Quote (RRC @ 8 Sep 2014 15:45)
miért fogja két kézzel a telefont?


Gondolom mert iPad.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 8 2014 07:55am
Quote (SummertimeClothes @ 8 Sep 2014 14:47)
tenyleg egesz vastag csontozatunak tunsz lol


igazabol mar annyiszor lattam a neki cimezett dagi vicceket, h azt hittem ilyen 120 kg 145 cm, ehhez kepest egy igazi adonisz
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 8 2014 08:06am
Quote (RRC @ 8 Sep 2014 15:45)
miért fogja két kézzel a telefont?


fogalmam sincs, gondolom így stabilabban meg tudja fogni
nem vagyok szakértő
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 8 2014 08:18am
Quote (Anarkin @ 8 Sep 2014 11:44)
munkaidő well spent

http://i.imgur.com/gVYPx2Y.gif


Azért a homis kép eléggé n1 :D

Quote (MarcusD @ 8 Sep 2014 14:41)
magamról nem csinálok szelfiket, hirtelen ezt találtam osztálytárs képei között

http://2.ii.gl/xI4RHT_4.png

btw im a grill


Azthittem csak basztatásból dagiznak a többiek :unsure:
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 8 2014 08:33am
Nem vmi előnyös meg nem is mostani.. de nem is az a célja hogy azonnal be lehessen azonosítani :P

Go Back To Magyar Topic List
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll