☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Mit Veszel Fel Bulizni?
Prev
1
2
3
4
5
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 991
Replies: 47
Track Topic
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#21
Sep 6 2014 11:07am
csajokat
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#22
Sep 6 2014 02:26pm
Hetkoznapi viseletet. Nem ertem miert kene kioltozni hogy jolerezzem magam. En gaznak tartom ezt az oltonyos disco metat
MarcusD
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold
:
21,598.00
#23
Sep 6 2014 02:31pm
Quote (anyd @ 6 Sep 2014 22:26)
Hetkoznapi viseletet. Nem ertem miert kene kioltozni hogy jolerezzem magam. En gaznak tartom ezt az oltonyos disco metat
miért menne akárki öltönybe discoba
lehányja valami random alak isnt gz
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#24
Sep 6 2014 02:32pm
ing/polo + farmer/hosszugatya
(házibuli/kocsma, nn diszko meg egyéb szarok)
This post was edited by cowding on Sep 6 2014 02:33pm
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#25
Sep 6 2014 02:35pm
Quote (anyd @ 6 Sep 2014 22:26)
Hetkoznapi viseletet. Nem ertem miert kene kioltozni hogy jolerezzem magam. En gaznak tartom ezt az oltonyos disco metat
csövesnek kinézni sokkal gázabb, hidd el
csak ezt az egod miatt nem veszed észre
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#26
Sep 6 2014 02:36pm
Quote (RRC @ Sep 6 2014 09:35pm)
csövesnek kinézni sokkal gázabb, hidd el
csak ezt az egod miatt nem veszed észre
Most implikalod h csovesnek nezek ki? Vagy ez a ket veglet van?
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#27
Sep 6 2014 02:37pm
Quote (anyd @ 6 Sep 2014 22:36)
Most implikalod h csovesnek nezek ki? Vagy ez a ket veglet van?
nem, de szerintem gáz elmenni farmerbe meg pólóba elmenni diszkóba
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#28
Sep 6 2014 02:42pm
Quote (RRC @ Sep 6 2014 09:37pm)
nem, de szerintem gáz elmenni farmerbe meg pólóba elmenni diszkóba
Szerintem inkabb discoba elmenni gaz, az atlag iq eleg alacsonyan van
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#29
Sep 6 2014 02:47pm
Quote (anyd @ 6 Sep 2014 22:42)
Szerintem inkabb discoba elmenni gaz, az atlag iq eleg alacsonyan van
normálisabb helyekre gondolok pl. coronita
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#30
Sep 6 2014 02:48pm
anyádat
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact