d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Dolgok Amiket Kimostál Véletlenül > Topkek
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 5 2014 12:42pm
Regen szereztem egy mijutus matricat (lehet tazo volt, dunnyo mar) pokemonbol es a nagymamam meg aznap kimosta. Elegge sad voltam miatta.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 5 2014 12:44pm
Quote (jarabekg @ 5 Sep 2014 19:23)
Erről van egy kellően humoros történetem. Egyszer történt, hogy a kedvenc kopott beszűkíttetett apámtól örökölt ezeréves Levi's farmeremben mentem el itthonról meghódítani a pesti éjszakát. Valamelyik random sarki kocsmában kezdtünk alapozással, le is csúszott 1-2 ital. Elindultunk keresni valami kellően alternatív szórakozási lehetőséget. Éppen a Blaha aluljáróban jártunk, amikor egy cigáyn gyerek jött oda hozzánk cigarettát kérni, persze messziről ordított róla, hogy csak füvet akar eladni, ofc vettünk is. Mondjuk jó szar cucc volt, mintha tehéntráygát tekertünk volna újságpapírba, de a kaja flash attól még ütött rendesen. Addigra a Deák környékén talált minket az este, úgyhogy a Király utca elején lévő mexikói tortillásnál baszattam kettőt, egy chorrisosat, meg egy marhásat. A marhahús nem tűnt túl frissnek, de abban az állapotban teljesen mindegy volt. Elmentünk a Présházba, éppen a Sickratmannak volt valami rögtönzött kis koncertje. A kirakatban ültünk, egy csapat lánnyal a másik asztalnál. Kis időbe sem telt, mire az asztalaink egyesültek, pár italmeghívás után, egy bögyös szőke és pici aranyos barna is teljesen rámkattant. Zárásig maradtunk, majd együtt mentünk tovább keresni valami táncoltatós helyet a két hölgy társaságában. Elmerültünk a zsidónegyed szűk kis utcáiban, ötletem sem volt ár a végére, hogy merre járunk. Egyszer azonban vulkánikus rengések indultak meg az alfelemen, az emésztőrendszerem tiltakozott a romlott marhahús ellen. Kevés időbe sem tellett, mire a tomboló lávaszerű fosömleny a hátsóbejárton kopogtatott. Ekkor jött kapóra a 0-24-es mosoda ami mellett az írek szerencséje vezetett el minket. Berontok, a fájdalomtól üvöltve kérdezem a pici talán vietnámi - vagy más távol-keleti országból származó - tulajt, hogy merre találom a mosdót. Tiltakozva, dobhártyametsző akcentussal  sipítozik velem, hogy az csak a személyzet számára van fenntartva. A könyörgésem veszekedésbe csapott át, ám a reménytelen harcot gyorsan feladtam: gondolván, ha úgy is helyben vagyunk, akkor egyszerűen könnyítek magamon, prüszkölve fostam tele a nadrágomat. Egy gyors mosás 500 életem legfájdalmasabban elköltött forintjába került, de őszintén szólva alakulhatott volna sokkal roszabbul is. Bedobom a nadrágom, becsukom az ajtót, mosópor, öblítő, megfelelő mennyiségű pénzérme és indulhat is a mosás. Nézem a nadrágot, nézek magamra, megint a nadrág, megint magam. Ekkor hasított a tudatomba a felismerés, hát nem a zsebébe hagytam a jó kurva anyádat?


Es meg a jatekot is elvesztettem.
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Sep 5 2014 12:48pm
Ipod touch, 1 gramm fu
Ipod behalt, a fuvet elszivtam
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 5 2014 01:32pm
Quote (josheide @ Sep 5 2014 08:44pm)
Es meg a jatekot is elvesztettem.


Errol van szo keremszepen
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 5 2014 01:47pm
penzt, fulest
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Sep 5 2014 01:56pm
egy 50darabos tip papír :((((((((((
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 9 2014 08:02am
iphone fulhallgatot sikerult egyszer meg penzt nagyon sokszor
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 9 2014 08:07am
Quote (jarabekg @ 5 Sep 2014 20:23)
Erről van egy kellően humoros történetem. Egyszer történt, hogy a kedvenc kopott beszűkíttetett apámtól örökölt ezeréves Levi's farmeremben mentem el itthonról meghódítani a pesti éjszakát. Valamelyik random sarki kocsmában kezdtünk alapozással, le is csúszott 1-2 ital. Elindultunk keresni valami kellően alternatív szórakozási lehetőséget. Éppen a Blaha aluljáróban jártunk, amikor egy cigáyn gyerek jött oda hozzánk cigarettát kérni, persze messziről ordított róla, hogy csak füvet akar eladni, ofc vettünk is. Mondjuk jó szar cucc volt, mintha tehéntráygát tekertünk volna újságpapírba, de a kaja flash attól még ütött rendesen. Addigra a Deák környékén talált minket az este, úgyhogy a Király utca elején lévő mexikói tortillásnál baszattam kettőt, egy chorrisosat, meg egy marhásat. A marhahús nem tűnt túl frissnek, de abban az állapotban teljesen mindegy volt. Elmentünk a Présházba, éppen a Sickratmannak volt valami rögtönzött kis koncertje. A kirakatban ültünk, egy csapat lánnyal a másik asztalnál. Kis időbe sem telt, mire az asztalaink egyesültek, pár italmeghívás után, egy bögyös szőke és pici aranyos barna is teljesen rámkattant. Zárásig maradtunk, majd együtt mentünk tovább keresni valami táncoltatós helyet a két hölgy társaságában. Elmerültünk a zsidónegyed szűk kis utcáiban, ötletem sem volt ár a végére, hogy merre járunk. Egyszer azonban vulkánikus rengések indultak meg az alfelemen, az emésztőrendszerem tiltakozott a romlott marhahús ellen. Kevés időbe sem tellett, mire a tomboló lávaszerű fosömleny a hátsóbejárton kopogtatott. Ekkor jött kapóra a 0-24-es mosoda ami mellett az írek szerencséje vezetett el minket. Berontok, a fájdalomtól üvöltve kérdezem a pici talán vietnámi - vagy más távol-keleti országból származó - tulajt, hogy merre találom a mosdót. Tiltakozva, dobhártyametsző akcentussal  sipítozik velem, hogy az csak a személyzet számára van fenntartva. A könyörgésem veszekedésbe csapott át, ám a reménytelen harcot gyorsan feladtam: gondolván, ha úgy is helyben vagyunk, akkor egyszerűen könnyítek magamon, prüszkölve fostam tele a nadrágomat. Egy gyors mosás 500 életem legfájdalmasabban elköltött forintjába került, de őszintén szólva alakulhatott volna sokkal roszabbul is. Bedobom a nadrágom, becsukom az ajtót, mosópor, öblítő, megfelelő mennyiségű pénzérme és indulhat is a mosás. Nézem a nadrágot, nézek magamra, megint a nadrág, megint magam. Ekkor hasított a tudatomba a felismerés, hát nem a zsebébe hagytam a jó kurva anyádat?


nevettem
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 9 2014 08:11am
fülhallgatót már sokszor
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Sep 9 2014 08:40am
Quote (ElCapitano @ 5 Sep 2014 17:14)
Tegnap véletlenül összefogtam a szennyessel a telefonomat és kimostam. Bye bye vadiuj 4 éves iphone 3g iphone

Meg egyszer régebben kimostam az autóvezetés oktatásos kis könyvemet amibe írogatták az órákat.


tegnap haver barátnője mosta ki a iphone 4ét amit a sráctól kapott
:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll