d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Postolj Kepet A Szobadrol! > Megmondom Ki Vagy (vagy Nem)
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 5 2014 05:22am
Most en ertettem felre a topikot, vagy ti vagytok nyomik h battlestationt postoltok szoba helyet
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Sep 5 2014 05:24am
Quote (Vismajor @ Sep 5 2014 01:22pm)
Most en ertettem felre a topikot, vagy ti vagytok nyomik h battlestationt postoltok szoba helyet


egy asztalbol all a szobajuk :s
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 5 2014 05:25am
Quote (Vismajor @ 5 Sep 2014 13:22)
Most en ertettem felre a topikot, vagy ti vagytok nyomik h battlestationt postoltok szoba helyet


Nekem ennyi a szobám, a szoba másik fele az asszonyé. A szekrények meg egy külön szobában vannak, ott nem lakunk csak öltözünk.

Esetleg még berakhattam volna egy sima kétszemélyes ágyat és ennyi.

This post was edited by CyberPunk666 on Sep 5 2014 05:26am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 5 2014 05:27am
csinálok, csak lemerült a telóm :S
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 5 2014 05:35am
nalam mar volt mindenki aki szamit B)
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 5 2014 06:07am
karcagon nincs szobám, Debrecenben most külön szobám lesz, ha berendezkedek majd postolok
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 5 2014 06:23am
nincs szerencsed, epp ujrafestem a lakast, ures a szobam
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 5 2014 06:35am
Quote (TresholdOfUniverse @ 5 Sep 2014 13:23)
nincs szerencsed, epp ujrafestem a lakast, ures a szobam


Remeljuk vanek vérével.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 5 2014 06:38am
Quote (josheide @ 5 Sep 2014 13:35)
Remeljuk vanek vérével.


a csontjaibol meg szélcsengőket kéne csinálni
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 5 2014 06:39am
Quote (josheide @ Sep 5 2014 01:35pm)
Remeljuk vanek vérével.


most suspin van, ne emlegesd a nevét, megjelenik
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll