Quote (Vismajor @ 5 Sep 2014 13:22)
Most en ertettem felre a topikot, vagy ti vagytok nyomik h battlestationt postoltok szoba helyet
Nekem ennyi a szobám, a szoba másik fele az asszonyé. A szekrények meg egy külön szobában vannak, ott nem lakunk csak öltözünk.
Esetleg még berakhattam volna egy sima kétszemélyes ágyat és ennyi.
This post was edited by CyberPunk666 on Sep 5 2014 05:26am