d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Iso Windows Phone Programozo > Valaki/ismerose?
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 17 2014 02:50pm
Quote (tevetavamultija @ 17 Sep 2014 21:49)
nem talalpm az official programozas topikot, ha egyaltalan van ilyen
ezert ide irom inkabb
nalunk gepeszkaron nagyon leszartak sajnos, alig volt programozos targyunk, de azert valamilyen szinten szeretnek erteni hozza, idom lenne ra megtanulni
mivel nyelvvel erdemes kezdeni? mit csinaljak eloszor, ezegyszer szamitok cpre ofc meg anarkinra is xd
help :s


kezd pythonnal azt meg a politologusok is meg tudtak tanulni
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 17 2014 03:21pm
küzdithomi az embered

én sajnos még csak most kezdek mobilalkalmazást fejeszteni :(

This post was edited by anyd on Sep 17 2014 03:23pm
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 17 2014 04:17pm
Quote (josheide @ Sep 17 2014 09:50pm)
kezd pythonnal azt meg a politologusok is meg tudtak tanulni


kulonosebben nem ertek hozza, de ismeros a cernnel dolgozik es ott is azon futtatjak a matematikai modelleket
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Sep 17 2014 05:27pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 17 Sep 2014 23:17)
kulonosebben nem ertek hozza, de ismeros a cernnel dolgozik es ott is azon futtatjak a matematikai modelleket


lol oda hogy lehet bejutni? Milyen interjúk voltak?
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 17 2014 05:41pm
Quote (ace07 @ Sep 18 2014 12:27am)
lol oda hogy lehet bejutni? Milyen interjúk voltak?


A PHDjat vegzi gyakornokkent, de igy is rendes fizetest kap.

Elmeselte hogy kerult oda, de elotte is jo helyeken volt, jo embereket ismert, ezt is ugy ajanlottak fel neki. Amugy elmeleti reszecske fizikus es valamilyen a reszecske nyalabot szettaszito ero modellezesevel foglalkozik, de hogy mennyire ert hozza/tehetseges/okos etc azt nem tudom.
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Sep 17 2014 07:07pm
Quote (anyd @ Sep 17 2014 09:21pm)
küzdithomi az embered

én sajnos még csak most kezdek mobilalkalmazást fejeszteni :(


nem szeretek mobilra fejleszteni és nem vállalok teljes munkaidőt :P azért köszi!
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Sep 17 2014 07:54pm
mennyi ido alatt jonne ra, hogy egyaltalan nem ertek hozza?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 18 2014 01:07am
Quote (josheide @ Sep 17 2014 08:50pm)
kezd pythonnal azt meg a politologusok is meg tudtak tanulni


Lold
@patrik mernok != tud programozni
Tud programozni != windows phonera programozik :D

@ede ha c++ban kene valamit irni neki akkor gondolkodnek rajta
Anarkin meg gondolom ha c#ban (vagy ezer masik nyelven lel)

Btw fingom sincs hogyam kell wpra programozni, soha nem neztem meg utana de ha a java-android kombobol indulunk ki akkor valami c#os dolog lehet amihez anarkinnak vam a legtobb koze

This post was edited by xGurke on Sep 18 2014 01:11am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 18 2014 01:48am
Quote (xGurke @ 18 Sep 2014 09:07)
Lold
@patrik mernok != tud programozni
Tud programozni != windows phonera programozik :D

@ede ha c++ban kene valamit irni neki akkor gondolkodnek rajta
Anarkin meg gondolom ha c#ban (vagy ezer masik nyelven lel)

Btw fingom sincs hogyam kell wpra programozni, soha nem neztem meg utana de ha a java-android kombobol indulunk ki akkor valami c#os dolog lehet amihez anarkinnak vam a legtobb koze


http://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/apps/ff402529(v=vs.105).aspx

btw programozó != tud programozni
:D

Én jobban szeretem a low levelt. Nincs is jobb, mint bitenként kezelni perifériákat. Feléleszteni a tranzisztorok rengetegét. Mikor először felsír az újszülött eszköz.

Majd mások meghívogatják a függvényeimet, hogy csináljanak belőle valami kész terméket. Nem igazán tudom elképzelni magam ilyen ügyviteli vagy multimédiás programok írójaként.

This post was edited by CyberPunk666 on Sep 18 2014 01:49am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 18 2014 01:53am
Quote (CyberPunk666 @ 18 Sep 2014 09:48)


Én jobban szeretem a low levelt. Nincs is jobb, mint bitenként kezelni perifériákat. Feléleszteni a tranzisztorok rengetegét. Mikor először felsír az újszülött eszköz.


maximum cringe
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll