Quote (josheide @ Sep 17 2014 08:50pm)
kezd pythonnal azt meg a politologusok is meg tudtak tanulni
Lold
@patrik mernok != tud programozni
Tud programozni != windows phonera programozik

@ede ha c++ban kene valamit irni neki akkor gondolkodnek rajta
Anarkin meg gondolom ha c#ban (vagy ezer masik nyelven lel)
Btw fingom sincs hogyam kell wpra programozni, soha nem neztem meg utana de ha a java-android kombobol indulunk ki akkor valami c#os dolog lehet amihez anarkinnak vam a legtobb koze
This post was edited by xGurke on Sep 18 2014 01:11am