Quote (Genthor @ 2 Sep 2014 18:37)
nem
szokásos fidesz történet... összehaverkodtak egymás között -> állam megvett egy rendszert (anélkül h lett volna bármilyen közbeszerzés is), amit az ország minden iskolájának ingyen adott egy évig (ezzel jól megbaszták az összes többi rendszert, pl mienk volt az _összes fővárosi iskola) -> (idén decemberben felszámolják pl azt ahol voltam régen) -> állam idén már mégsem veszi meg azt a rendszert, mert kiderültek dolgok -> 3 nappal iskolakezdés előtt jelenik ezt be
ez csak azért vicces mert mi 5-en kb életben tartottunk 160 iskolát (2 fejlesztővel), és ment volna 10x ennyi is -- míg az új KLIK a csodaszép új rendszereivel évi 250 csilliárdból 1000 emberrel nem tud egy excel fájlt megcsinálni
igazi családfát tudnék rajzolni a - látszólag egymáshoz nem kapcsolódó - szereplőkről xd kéne egy anonym email index.hu-ra
de mindegy, nekem jó volt mert kaptam %-okat + boom az önéletrajzba (egy gyenge "lead dev on a project w/ 10-15k daily users")
most meg már csak röhögök minden nap rajtuk