d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Annual Postold Az órarended Topic
Prev1234513Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 2 2014 11:59am
0. tesi
1. informatika
2. matek
3. környezet
4. ének

:XXASDDDDASDDD
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 2 2014 12:04pm
Quote (RRC @ 2 Sep 2014 19:59)
0. tesi
1. informatika
2. matek
3. környezet
4. ének

:XXASDDDDASDDD


XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXLLLLLLLLLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOOODDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 2 2014 12:05pm
Quote (tevetava @ 2 Sep 2014 20:04)
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXLLLLLLLLLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOOODDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL


röff röff
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 2 2014 12:06pm
ott leszek
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 2 2014 12:06pm
Quote (Genthor @ 2 Sep 2014 18:37)


nem
szokásos fidesz történet... összehaverkodtak egymás között -> állam megvett egy rendszert (anélkül h lett volna bármilyen közbeszerzés is), amit az ország minden iskolájának ingyen adott egy évig (ezzel jól megbaszták az összes többi rendszert, pl mienk volt az _összes fővárosi iskola) -> (idén decemberben felszámolják pl azt ahol voltam régen) -> állam idén már mégsem veszi meg azt a rendszert, mert kiderültek dolgok -> 3 nappal iskolakezdés előtt jelenik ezt be

ez csak azért vicces mert mi 5-en kb életben tartottunk 160 iskolát (2 fejlesztővel), és ment volna 10x ennyi is -- míg az új KLIK a csodaszép új rendszereivel évi 250 csilliárdból 1000 emberrel nem tud egy excel fájlt megcsinálni
igazi családfát tudnék rajzolni a - látszólag egymáshoz nem kapcsolódó - szereplőkről xd kéne egy anonym email index.hu-ra

de mindegy, nekem jó volt mert kaptam %-okat + boom az önéletrajzba (egy gyenge "lead dev on a project w/ 10-15k daily users")
most meg már csak röhögök minden nap rajtuk
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 2 2014 12:43pm
órarended lel
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 2 2014 12:51pm
valamiert neptunusz istenunk nem akarja hogy megmutassam

de most folytatom a kozgazt is, szoval minden nem reggel 8-tol este 6-8-ig kiveve penteken, akkor csak delig
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 2 2014 12:54pm



paros paratlan het, tessek
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 2 2014 12:55pm
Quote (jarabekg @ 2 Sep 2014 19:54)
http://4.ii.gl/aWZ3ziH1.png
http://2.ii.gl/znxrMh7e.png

paros paratlan het, tessek


geco nem lesz egy konnyu eved.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 2 2014 12:56pm
Quote (jarabekg @ Sep 2 2014 07:54pm)
http://4.ii.gl/aWZ3ziH1.png
http://2.ii.gl/znxrMh7e.png

paros paratlan het, tessek


smattal focizol
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234513Next
Add Reply New Topic New Poll