Neha szabikaval vizipipa vagy szivar. Mast nem, regen is csak normalis dohanytermekeket toltam, ilyen szar narancs pallmall tiereket nem es mindig csak alkalmi szinten, de akkor is kedv fuggo volt.
Hetkoznapi eletben en sem tudom elviselni a szagat/ha mellettem dohanyozni, viszont froccs mellett, etc. nem zavar.
This post was edited by Baleee on Aug 31 2014 05:01am