d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Dohanyzol? > Ha Igen Mennyit ?
Prev123459Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 31 2014 04:31am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 31 2014 11:30am)
vicces volt amikor össze vissza tarháltunk amikor elfogyott a cigink :D


Dohánybolt előtt Marci vett 4 dobozzal és még volt neki egy fél. Ránéztem hátha ad egy szálat aztán lekúrt hogy itt a trafik zuzzak be :(
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Aug 31 2014 04:34am
5 évig dohányoztam, 2 éve tettem le a cigit
~napi 12-15 szál volt a dózis

This post was edited by AngryBug on Aug 31 2014 04:34am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 31 2014 04:38am
szivtam mar eletemben dohanyfustot de meg azt se neveznem annak, hogy probaltam :s
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 31 2014 04:39am
6-10 et mondanék
gf 3-5
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Aug 31 2014 04:45am
régebben (kb 7évig) sokat dohányoztam , de egyáltalán nem szoktam rá. mindig voltak pl hétvégék mikor eszembe se jutott
ezért, meg mivel elkezdtem sportolni, május 8 óta egyáltalán nem dohányzok
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 31 2014 04:46am
Quote (kusziyoker @ 31 Aug 2014 12:45)
régebben (kb 7évig) sokat dohányoztam , de egyáltalán nem szoktam rá. mindig voltak pl hétvégék mikor eszembe se jutott
ezért, meg mivel elkezdtem sportolni, május 8 óta egyáltalán nem dohányzok


gl
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Aug 31 2014 05:00am
Quote (josheide @ Aug 31 2014 10:56am)
A minap szomoruan vettem eszre hogy korulottem mindenki szivta a cigijet es kivancsi lettem ki mennyit pusztitja magat.


gyulolom a cigit es amikor korulottem dohanyoznak
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 31 2014 05:00am
Neha szabikaval vizipipa vagy szivar. Mast nem, regen is csak normalis dohanytermekeket toltam, ilyen szar narancs pallmall tiereket nem es mindig csak alkalmi szinten, de akkor is kedv fuggo volt.

Hetkoznapi eletben en sem tudom elviselni a szagat/ha mellettem dohanyozni, viszont froccs mellett, etc. nem zavar.

This post was edited by Baleee on Aug 31 2014 05:01am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 31 2014 05:26am
napi 2-3 kartonnal szivok
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 31 2014 05:52am
y
napi masfel doboz
Go Back To Magyar Topic List
Prev123459Next
Add Reply New Topic New Poll