d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Horvátországi Nyaralás ??
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 28 2014 12:52pm
az a titok, hogy nem kell sehol megállni
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 29 2014 03:00am
Quote (ang3rf1st @ Aug 28 2014 06:23pm)
melyik is kell  ???  személyi  v  utlevél ??  :unsure:
rég voltam nem tom már :S


idén voltunk, elég volt a személyi
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 29 2014 05:50am
Quote (RRC @ Aug 28 2014 06:24pm)
2013 óta eu tag horvátország, innen találd ki


nem
de személyivel már elég régóta lehet menni
Go Back To Magyar Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll