Quote (TrollBoss @ Aug 28 2014 06:03pm)
a kurva anyjukat baszdmeg
amikor visszavittem a leletemet a háziorvoshoz, ott ültek egy kibaszott nagy falkában
mivel ismerem az orvost (fia osztálytársam volt), halkan bekopogtam, hogy meghoztam a leletet
ezek baszdmeg egyből sugdolóztak, hogy hu mekkora egy fasz, protekció etc
egyik felbátorodva odajön hozzám, hogy uram várja ki a sorát
nemtudom mit mondhattam de valami hasonlót az anyád picsájához, meg hogy én csak egy papírt adok be, nem pedig a megváltást várom
kijött az asszisztens, odaadtam a papírt, a vén kurva azt mondta nekem hogy dögöljek meg, mondom ön közelebb van hozzá, csak ön után
aztán leléptem
tldr: vad és undorító nyuggerek
nekem akkor volt ilyen, mikor elmentem alkalmassági papírt csináltatni az orvoshoz
anya előtte lezsírozta, hogy az orvos behív majd soron kívül, csak üljünk le, azt várjunk egy kicsit, asszem ilyen 9-10 között értünk oda
egyszer csak becsoszog 1 szottyos vénasszony, rajta kívül már vagy 5-6 nyugger ott ül a váróban egymás mellett
a mami megindul a rendelő ajtaja felé, a többi nyugger meg elkezdi osztani, hogy várja ki a sorát
"óó nem-nem, én nem akarok bemenni, csak meg akarom nézni az ajtón a rendelési időt"
egyszer csak a mami istentelen sprintbe kezd, odaszalad az ajtóhoz, azt elkezdi rángatni a kilincset --> nem tudja kinyitni, mert az ajtó zárva van
a vénasszony elkezd visítozni, hogy "DOKTORNŐŐŐ, ENGEDJEN BEEEEE", a többi nyugdíjas meg felháborodottan visítozik mögötte, hogy ki mióta ül már ott (volt olyan, aki azt mondta, hogy már hajnal 5 óta (??????) ott ül)
kijött az asszisztensnő, azt lebaszta a vén kurvát, hogy várja ki a sorát, mint a többiek, ez nem így megy, de a többi nyugger már úgy rá volt feszülve a mamira, hogy inkább kicsoszogott a váróból
ezek után engem behívtak soron kívül... na azok a nézések, amik engem vártak, mikor kijöttem a rendelőből
mondjuk az alkalmassági vizsgálat is fasza volt, egy olyan orvosnál voltam, aki kotta alkoholista, azt látásvizsgálatnál nem tudta leolvasni a betűket a tábláról, a színvakos tesztnél meg ő nem látta normálisan a számokat az ábrákon