d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Dejvnek > Sok Szeretettel
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 28 2014 11:07am
Quote (TrollBoss @ Aug 28 2014 06:03pm)
a kurva anyjukat baszdmeg

amikor visszavittem a leletemet a háziorvoshoz, ott ültek egy kibaszott nagy falkában

mivel ismerem az orvost (fia osztálytársam volt), halkan bekopogtam, hogy meghoztam a leletet
ezek baszdmeg egyből sugdolóztak, hogy hu mekkora egy fasz, protekció etc
egyik felbátorodva odajön hozzám, hogy uram várja ki a sorát
nemtudom mit mondhattam de valami hasonlót az anyád picsájához, meg hogy én csak egy papírt adok be, nem pedig a megváltást várom
kijött az asszisztens, odaadtam a papírt, a vén kurva azt mondta nekem hogy dögöljek meg, mondom ön közelebb van hozzá, csak ön után

aztán leléptem

tldr: vad és undorító nyuggerek


nekem akkor volt ilyen, mikor elmentem alkalmassági papírt csináltatni az orvoshoz
anya előtte lezsírozta, hogy az orvos behív majd soron kívül, csak üljünk le, azt várjunk egy kicsit, asszem ilyen 9-10 között értünk oda
egyszer csak becsoszog 1 szottyos vénasszony, rajta kívül már vagy 5-6 nyugger ott ül a váróban egymás mellett
a mami megindul a rendelő ajtaja felé, a többi nyugger meg elkezdi osztani, hogy várja ki a sorát
"óó nem-nem, én nem akarok bemenni, csak meg akarom nézni az ajtón a rendelési időt"
egyszer csak a mami istentelen sprintbe kezd, odaszalad az ajtóhoz, azt elkezdi rángatni a kilincset --> nem tudja kinyitni, mert az ajtó zárva van
a vénasszony elkezd visítozni, hogy "DOKTORNŐŐŐ, ENGEDJEN BEEEEE", a többi nyugdíjas meg felháborodottan visítozik mögötte, hogy ki mióta ül már ott (volt olyan, aki azt mondta, hogy már hajnal 5 óta (??????) ott ül)
kijött az asszisztensnő, azt lebaszta a vén kurvát, hogy várja ki a sorát, mint a többiek, ez nem így megy, de a többi nyugger már úgy rá volt feszülve a mamira, hogy inkább kicsoszogott a váróból

ezek után engem behívtak soron kívül... na azok a nézések, amik engem vártak, mikor kijöttem a rendelőből


mondjuk az alkalmassági vizsgálat is fasza volt, egy olyan orvosnál voltam, aki kotta alkoholista, azt látásvizsgálatnál nem tudta leolvasni a betűket a tábláról, a színvakos tesztnél meg ő nem látta normálisan a számokat az ábrákon
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Aug 28 2014 11:09am
Quote (Saenchai @ 28 Aug 2014 19:07)
nekem akkor volt ilyen, mikor elmentem alkalmassági papírt csináltatni az orvoshoz
anya előtte lezsírozta, hogy az orvos behív majd soron kívül, csak üljünk le, azt várjunk egy kicsit, asszem ilyen 9-10 között értünk oda
egyszer csak becsoszog 1 szottyos vénasszony, rajta kívül már vagy 5-6 nyugger ott ül a váróban egymás mellett
a mami megindul a rendelő ajtaja felé, a többi nyugger meg elkezdi osztani, hogy várja ki a sorát
"óó nem-nem, én nem akarok bemenni, csak meg akarom nézni az ajtón a rendelési időt"
egyszer csak a mami istentelen sprintbe kezd, odaszalad az ajtóhoz, azt elkezdi rángatni a kilincset --> nem tudja kinyitni, mert az ajtó zárva van
a vénasszony elkezd visítozni, hogy "DOKTORNŐŐŐ, ENGEDJEN BEEEEE", a többi nyugdíjas meg felháborodottan visítozik mögötte, hogy ki mióta ül már ott (volt olyan, aki azt mondta, hogy már hajnal 5 óta (??????) ott ül)
kijött az asszisztensnő, azt lebaszta a vén kurvát, hogy várja ki a sorát, mint a többiek, ez nem így megy, de a többi nyugger már úgy rá volt feszülve a mamira, hogy inkább kicsoszogott a váróból

ezek után engem behívtak soron kívül... na azok a nézések, amik engem vártak, mikor kijöttem a rendelőből


mondjuk az alkalmassági vizsgálat is fasza volt, egy olyan orvosnál voltam, aki kotta alkoholista, azt látásvizsgálatnál nem tudta leolvasni a betűket a tábláról, a színvakos tesztnél meg ő nem látta normálisan a számokat az ábrákon


>borsod
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 28 2014 11:09am
Quote (Saenchai @ Aug 28 2014 06:07pm)
nekem akkor volt ilyen, mikor elmentem alkalmassági papírt csináltatni az orvoshoz
anya előtte lezsírozta, hogy az orvos behív majd soron kívül, csak üljünk le, azt várjunk egy kicsit, asszem ilyen 9-10 között értünk oda
egyszer csak becsoszog 1 szottyos vénasszony, rajta kívül már vagy 5-6 nyugger ott ül a váróban egymás mellett
a mami megindul a rendelő ajtaja felé, a többi nyugger meg elkezdi osztani, hogy várja ki a sorát
"óó nem-nem, én nem akarok bemenni, csak meg akarom nézni az ajtón a rendelési időt"
egyszer csak a mami istentelen sprintbe kezd, odaszalad az ajtóhoz, azt elkezdi rángatni a kilincset --> nem tudja kinyitni, mert az ajtó zárva van
a vénasszony elkezd visítozni, hogy "DOKTORNŐŐŐ, ENGEDJEN BEEEEE", a többi nyugdíjas meg felháborodottan visítozik mögötte, hogy ki mióta ül már ott (volt olyan, aki azt mondta, hogy már hajnal 5 óta (??????) ott ül)
kijött az asszisztensnő, azt lebaszta a vén kurvát, hogy várja ki a sorát, mint a többiek, ez nem így megy, de a többi nyugger már úgy rá volt feszülve a mamira, hogy inkább kicsoszogott a váróból

ezek után engem behívtak soron kívül... na azok a nézések, amik engem vártak, mikor kijöttem a rendelőből


mondjuk az alkalmassági vizsgálat is fasza volt, egy olyan orvosnál voltam, aki kotta alkoholista, azt látásvizsgálatnál nem tudta leolvasni a betűket a tábláról, a színvakos tesztnél meg ő nem látta normálisan a számokat az ábrákon


: DDDDD

mi fordulhatott meg a mami fejében D:DD
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 28 2014 11:23am
Quote (Saenchai @ 28 Aug 2014 19:07)
nekem akkor volt ilyen, mikor elmentem alkalmassági papírt csináltatni az orvoshoz
anya előtte lezsírozta, hogy az orvos behív majd soron kívül, csak üljünk le, azt várjunk egy kicsit, asszem ilyen 9-10 között értünk oda
egyszer csak becsoszog 1 szottyos vénasszony, rajta kívül már vagy 5-6 nyugger ott ül a váróban egymás mellett
a mami megindul a rendelő ajtaja felé, a többi nyugger meg elkezdi osztani, hogy várja ki a sorát
"óó nem-nem, én nem akarok bemenni, csak meg akarom nézni az ajtón a rendelési időt"
egyszer csak a mami istentelen sprintbe kezd, odaszalad az ajtóhoz, azt elkezdi rángatni a kilincset --> nem tudja kinyitni, mert az ajtó zárva van
a vénasszony elkezd visítozni, hogy "DOKTORNŐŐŐ, ENGEDJEN BEEEEE", a többi nyugdíjas meg felháborodottan visítozik mögötte, hogy ki mióta ül már ott (volt olyan, aki azt mondta, hogy már hajnal 5 óta (??????) ott ül)
kijött az asszisztensnő, azt lebaszta a vén kurvát, hogy várja ki a sorát, mint a többiek, ez nem így megy, de a többi nyugger már úgy rá volt feszülve a mamira, hogy inkább kicsoszogott a váróból

ezek után engem behívtak soron kívül... na azok a nézések, amik engem vártak, mikor kijöttem a rendelőből


mondjuk az alkalmassági vizsgálat is fasza volt, egy olyan orvosnál voltam, aki kotta alkoholista, azt látásvizsgálatnál nem tudta leolvasni a betűket a tábláról, a színvakos tesztnél meg ő nem látta normálisan a számokat az ábrákon


itt azér felvisitottam
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Aug 28 2014 11:36am
Quote (putincykavodka @ Aug 28 2014 03:39pm)
btw valai megmagyarazhatna nekem h a nyuggerek miert reggel 7kor mennek orvoshoz, ahelyett h odamennenek harom oraval kesobb es meg csak sorba se kene allniuk + rajuk se kene varni
egesz nap nem csinalnak semmit amugyse, nekem meg mint a tarsadalom fontos tagjanak dolgoznom kene, nem serult nyuggerek varasaval pazarolnom a draga idom

kosz dejv


reggel friss a gyógyszer
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 28 2014 11:37am
Quote (Saenchai @ 28 Aug 2014 19:07)
nekem akkor volt ilyen, mikor elmentem alkalmassági papírt csináltatni az orvoshoz
anya előtte lezsírozta, hogy az orvos behív majd soron kívül, csak üljünk le, azt várjunk egy kicsit, asszem ilyen 9-10 között értünk oda
egyszer csak becsoszog 1 szottyos vénasszony, rajta kívül már vagy 5-6 nyugger ott ül a váróban egymás mellett
a mami megindul a rendelő ajtaja felé, a többi nyugger meg elkezdi osztani, hogy várja ki a sorát
"óó nem-nem, én nem akarok bemenni, csak meg akarom nézni az ajtón a rendelési időt"
egyszer csak a mami istentelen sprintbe kezd, odaszalad az ajtóhoz, azt elkezdi rángatni a kilincset --> nem tudja kinyitni, mert az ajtó zárva van
a vénasszony elkezd visítozni, hogy "DOKTORNŐŐŐ, ENGEDJEN BEEEEE", a többi nyugdíjas meg felháborodottan visítozik mögötte, hogy ki mióta ül már ott (volt olyan, aki azt mondta, hogy már hajnal 5 óta (??????) ott ül)
kijött az asszisztensnő, azt lebaszta a vén kurvát, hogy várja ki a sorát, mint a többiek, ez nem így megy, de a többi nyugger már úgy rá volt feszülve a mamira, hogy inkább kicsoszogott a váróból

ezek után engem behívtak soron kívül... na azok a nézések, amik engem vártak, mikor kijöttem a rendelőből


mondjuk az alkalmassági vizsgálat is fasza volt, egy olyan orvosnál voltam, aki kotta alkoholista, azt látásvizsgálatnál nem tudta leolvasni a betűket a tábláról, a színvakos tesztnél meg ő nem látta normálisan a számokat az ábrákon


Go Back To Magyar Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll