d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Dub Fx Holnap Este Budapesten
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 26 2014 12:46pm
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 26 2014 07:43pm)
dodge ly


erről beszélek: a szinted

nn thx :D

Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 26 2014 12:46pm
Quote (jarabekg @ Aug 26 2014 08:25pm)
azt hittem ti hörgős metálra maszturbáltok


én igen de gf szereti
tbh én azt se tudom mi ez


Quote (TuskesVanek @ Aug 26 2014 08:39pm)
bocs de inkább szórakozni megyek :D


nem rossz kicsit amugy, hogy mivel ~~ erősködtél 1 hónapot és magadraharagitottad a társaság jelentős részét ilyenkor nem tudsz velünkjönni és megismerni uj embereket/csoportosan szorakozni netes haverokkal?
nem akarok ebböl most 5 oldalas vitát meg időm sincs postolni, de amikor én idekerültem rá kb 3-4 hónapra volt deákon egy tali, elmentem és tök jól éreztem magam jófej emberekkel (ekkor joshin kivül még senkit nem ismertem itt se igazán, nem hogy irl, csak annyi hogy nem pattogtam hanem szép lassan beilleszkedtem)
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 26 2014 12:50pm
Quote (cowding @ Aug 26 2014 07:46pm)
én igen de gf szereti
tbh én azt se tudom mi ez




nem rossz kicsit amugy, hogy mivel ~~ erősködtél 1 hónapot és magadraharagitottad a társaság jelentős részét ilyenkor nem tudsz velünkjönni és megismerni uj embereket/csoportosan szorakozni netes haverokkal?
nem akarok ebböl most 5 oldalas vitát meg időm sincs postolni, de amikor én idekerültem rá kb 3-4 hónapra volt deákon egy tali, elmentem és tök jól éreztem magam jófej emberekkel (ekkor joshin kivül még senkit nem ismertem itt se igazán, nem hogy irl, csak annyi hogy nem pattogtam hanem szép lassan beilleszkedtem)


engem annyira nem érdekel ez a zene, mert leginkább black/death metált hallgatok

gf-nek akarok egy jó programot, amibe nem fér bele az hogy fórumos nagylegények balhézzanak sry

amúgy meg hol erősködtem? cpt írkálta, hogy irl így meg úgy agyonverne, én meg csak röhögök, mert biztos vagyok benne, hogy nem sikerülne

de mindegy, azok után amilyen anyázások itt mennek, semmi kedvem irl ilyen társasághoz
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 26 2014 12:51pm
Quote (TuskesVanek @ 26 Aug 2014 19:50)
engem annyira nem érdekel ez a zene, mert leginkább black/death metált hallgatok

gf-nek akarok egy jó programot, amibe nem fér bele az hogy fórumos nagylegények balhézzanak sry

amúgy meg hol erősködtem? cpt írkálta, hogy irl így meg úgy agyonverne, én meg csak röhögök, mert biztos vagyok benne, hogy nem sikerülne

de mindegy, azok után amilyen anyázások itt mennek, semmi kedvem irl ilyen társasághoz


röhögök
nincs több kérdésem
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 26 2014 12:52pm
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 26 2014 07:51pm)
röhögök
nincs több kérdésem


vergődj csak olyan jó olvasni ^^
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 26 2014 12:53pm
egyébként meg neked volt nagy a pofád először haver, én soha nem erősködök, de ha már nagy a pofája valakinek, azt szivesen beverem
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 26 2014 12:54pm
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 26 2014 07:53pm)
egyébként meg neked volt nagy a pofád először haver, én soha nem erősködök, de ha már nagy a pofája valakinek, azt szivesen beverem


látom most sem veszed észre magadat, nehezedre esne nem szétbaszni a haverod topicját, ugye? :D
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 26 2014 12:55pm
dubfx gyuloletet szul
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 26 2014 12:55pm
mennyi ideig szokott tolni egy ilyen showt? 6ra nem ernek oda :(
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 26 2014 12:56pm
Quote (TuskesVanek @ 26 Aug 2014 19:54)
látom most sem veszed észre magadat, nehezedre esne nem szétbaszni a haverod topicját, ugye? :D


anamy videouzenetet tudnam voucholni
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll