Quote (cowding @ Aug 26 2014 07:46pm)
én igen de gf szereti
tbh én azt se tudom mi ez
nem rossz kicsit amugy, hogy mivel ~~ erősködtél 1 hónapot és magadraharagitottad a társaság jelentős részét ilyenkor nem tudsz velünkjönni és megismerni uj embereket/csoportosan szorakozni netes haverokkal?
nem akarok ebböl most 5 oldalas vitát meg időm sincs postolni, de amikor én idekerültem rá kb 3-4 hónapra volt deákon egy tali, elmentem és tök jól éreztem magam jófej emberekkel (ekkor joshin kivül még senkit nem ismertem itt se igazán, nem hogy irl, csak annyi hogy nem pattogtam hanem szép lassan beilleszkedtem)
engem annyira nem érdekel ez a zene, mert leginkább black/death metált hallgatok
gf-nek akarok egy jó programot, amibe nem fér bele az hogy fórumos nagylegények balhézzanak sry
amúgy meg hol erősködtem? cpt írkálta, hogy irl így meg úgy agyonverne, én meg csak röhögök, mert biztos vagyok benne, hogy nem sikerülne
de mindegy, azok után amilyen anyázások itt mennek, semmi kedvem irl ilyen társasághoz