d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Pesten Hol Van Jó Gyrosos > 700-800nál Nincs Rá Többem Mert
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 17 2014 09:00am
Quote (Vismajor @ 17 Aug 2014 16:59)
vags csak valós ár
most találtam egy cukrázdát, 100 ft a kisgombóc(4dk) és 150 ft a nagy(8-10deka) fagyi
eléggé gyanakodtam
De végül is jó: Erős közepes a fagyi. A túró mondjuk cukorízű, de a gyümölcsösek (eperes, meggy, zöldalma) nagyon finomak.
Az édestölcsér jónagy viszont 50 ft, de ha két nagy gombócot kérsz akkor követelmény az édestölcsér mert a normális szétázik alul mire megeszed, esélyed sincs, szétesik a fagyi
De elmentem a gyerekekkel fagyizni, annyi fagyit ettek h a végén nem bírták, én is elnyaltam két kisgombócot, fizettem 1k ezer forintot
tökjó


én most voltam ebédelni, 32k volt a számla
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 17 2014 09:04am
Quote (RRC @ Aug 17 2014 04:00pm)
én most voltam ebédelni, 32k volt a számla


még finnországban sem fizettem kettőnkre ennyit, pedig helsinkiben ettünk egy étteremben, csak 15k volt
burzsuj
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 17 2014 09:28am
Quote (Vismajor @ 17 Aug 2014 16:59)
vags csak valós ár
most találtam egy cukrázdát, 100 ft a kisgombóc(4dk) és 150 ft a nagy(8-10deka) fagyi
eléggé gyanakodtam
De végül is jó: Erős közepes a fagyi. A túró mondjuk cukorízű, de a gyümölcsösek (eperes, meggy, zöldalma) nagyon finomak.
Az édestölcsér jónagy viszont 50 ft, de ha két nagy gombócot kérsz akkor követelmény az édestölcsér mert a normális szétázik alul mire megeszed, esélyed sincs, szétesik a fagyi
De elmentem a gyerekekkel fagyizni, annyi fagyit ettek h a végén nem bírták, én is elnyaltam két kisgombócot, fizettem 1k ezer forintot
tökjó


Pedofil lettel, vagy felcsinaltal valakit?
Go Back To Magyar Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll