d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mi A Vércsoportod?
Prev1234510Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 14 2014 02:06am
Quote (Anarkin @ 14 Aug 2014 10:05)
az mindegy h vis mihez kezd vele, inkább az a fura hogy az emberek nem tudják a sajátjukat

elbasz a villamos, megkérdezik milyen vércsoportal töltsenek fel, ...


Ha elbasz a villamos, akkor utana tolem kerdezgethetnek.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 14 2014 02:06am
0+ fasza gyerek vagyok
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 14 2014 02:27am
Quote (Vismajor @ Aug 14 2014 09:57am)
Semmihez, csak kíváncsi vagyok ki milyen, mennyire vannak tisztában kin segíthetnek etc
Valaki tudja, a kórház tudja az én vércsoportomat?
Tehát ha vmi durvaság van és azonnal kell vér akkor honnan tudják h milyen a vércsoportom?(ha magamnál vagyok persze) kikeresik az irataim közül a tajkártyám és bepötyögik?(ez nyílván adja magát ha nem vagyok magamnál..)


tajkártyát / személyit / lakcimet etc bepötyögi és gondolom ilyen 70 en redboldba kidobja kb

This post was edited by cowding on Aug 14 2014 02:27am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 14 2014 02:27am
Quote (Anarkin @ 14 Aug 2014 10:05)
az mindegy h vis mihez kezd vele, inkább az a fura hogy az emberek nem tudják a sajátjukat

elbasz a villamos, megkérdezik milyen vércsoportal töltsenek fel, ...


ha olyan súlyos akkor úgysem vagyok magamnál ha nem az akkor meg biztos megvan nekik valahol
ha nincs akkor yoloka
soha nem volt rá semmi szükségem /care
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 14 2014 02:32am
elvileg gyorstesztel ki tudják mutatni valahogy
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 14 2014 02:34am
Finnországban volt ilyen oldal ahol minden vércsoportnak volt egy ilyen köcsögje, amiben annyi vér volt jelezve amennyi van nekik, és bevoltak jelölve a rétegek hogy mikor kell menni, mikor kell nagyon menni(vért adni) és mikor sos
ráadásul ropogós eurót adnak érte, nem 500 ftos vásárlási utalványt lól
meg ott sokkal nagyobb hagyománya is van a dolognak
én még sosem adtam vért, nincs bajom a vér látványával de valahogy szeretem a vérem :c nem adom :c
arról is lehetne poll h adtál e már vért vagy tervezed e
menjünk el egy nagy hunsubos véradásra
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 14 2014 02:36am
Quote (anyd @ Aug 14 2014 09:32am)
elvileg gyorstesztel ki tudják mutatni valahogy


szerintem ha nem tudják és nagy a vészhelyzet akkor telenyomnak 0 negatívval azt kész, le vagy tudva
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 14 2014 02:41am
Quote (Vismajor @ Aug 14 2014 10:36am)
szerintem ha nem tudják és nagy a vészhelyzet akkor telenyomnak 0 negatívval azt kész, le vagy tudva


nem adnak vért ameddig nem tudják hogy milyen a vércsoportod ez 100%
mentős unokatestvér meg balesetisebész unokabátyám van, majd megkérdezem hogy van pontosan ha érdekel
de tuti nem kezdenek el feltölteni paradicsomlével mert az "kb ugyan az"
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 14 2014 02:52am
Quote (cowding @ 14 Aug 2014 09:41)
nem adnak vért ameddig nem tudják hogy milyen a vércsoportod ez 100%
mentős unokatestvér meg balesetisebész unokabátyám van, majd megkérdezem hogy van pontosan ha érdekel
de tuti nem kezdenek el feltölteni paradicsomlével mert az "kb ugyan az"


Valamikor asszem 90-as evek kornyeken lealltak a 0-s ver adasaval. Most mar csak ugyanazt kaphatod.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Aug 14 2014 02:56am
B+
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234510Next
Add Reply New Topic New Poll