Quote (Senee @ 11 Aug 2014 14:06)
ja meg a budweiser! a budweisert is szeretem
én szombaton ittam budweisert, odaadtam barátaimnak, annyira nem ízlett.
Quote (Senee @ 11 Aug 2014 14:08)
apám mindig olcsó dolgokat vesz a lidl-be
ilyen kék sör amire rá van írva hogy BEER azt kész
:XD
fasz se issza azt omg geci rossz íze van
meg a lidls viszki omg aszittem kihányom
mintha simán az etilt innám
mondd meg neki, hogy az "argus" lidl sörök kurva jók! 160-200 forint és teljesen jó búza, fehér, meg van egy 7%-os is.