d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mennyi Alkoholt Iszol Egy Heten?
Prev1234529Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 11 2014 06:59am
mult hetvegen ittam 3 sort
elotte semmit kb 4 honapig
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 11 2014 07:00am
Quote (Senee @ Aug 11 2014 01:58pm)
míg fiatal; bírja az ember

emlékszem mikor még jártam meccsekre én is ittam rendesen
már nem bírom meg nem is nagyon igénylem


17 évesen én se értettem mi az a másnap, azt hittem immunis vagyok rá, pedig volt hogy egy este alatt 4 liter bor is lecsúszott
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 11 2014 07:00am
ma pl megyek majd billiardozni, olyankor szoktam 1-2t, meg ha esetleg ramjon filmnezes vagy ilyesmi kozben heti 2-3 max
mar uveg/kancso sort
ha otthon vagyok kb semmit mivel csak ilyen fos soroket tudok venni rendes boltbol, anyam meg ilyen 2 havonta ha vesz maganak bort
tomenyt utoljara akkor ittam, mielott kikoltozutnk es az osztalytarsaimmal elmentunk inni

This post was edited by SummertimeClothes on Aug 11 2014 07:03am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 11 2014 07:00am
elég változó, havi 2 alkalommal nagyjabol

sajnos alkoholista multamnak koszonhetoen olyankor eleg asszivan be tudok pialni, de mar annyira nem veszes

osszesen egy hetre leosztva szerintem amugy nagyjabol 5 sor nagyatlagban, de akkor abban az egesz ev benne van, meg az olyan estek is amikor elfogyasztok ket uveg tomenyszeszt

This post was edited by jarabekg on Aug 11 2014 07:01am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 11 2014 07:04am
kéthetente-havonta iszom mostanában, néha talán ritkábban. nyaralásnál van, hogy többet, de ha otthon vagyok ez a nagy átlag szerintem. ha iszom akkor általában ~3-6 sör, pár feles, ritkábban bor, abból 1-2 üveg között. nagyon ritkán iszom csak az íze miatt, akkor 1-2 kézműves sör mondjuk valami kajához.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 11 2014 07:06am
ja meg a budweiser! a budweisert is szeretem
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 11 2014 07:08am
apám mindig olcsó dolgokat vesz a lidl-be
ilyen kék sör amire rá van írva hogy BEER azt kész
:XD
fasz se issza azt omg geci rossz íze van

meg a lidls viszki omg aszittem kihányom
mintha simán az etilt innám
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 11 2014 07:10am
Quote (Senee @ 11 Aug 2014 14:06)
ja meg a budweiser! a budweisert is szeretem


én szombaton ittam budweisert, odaadtam barátaimnak, annyira nem ízlett.

Quote (Senee @ 11 Aug 2014 14:08)
apám mindig olcsó dolgokat vesz a lidl-be
ilyen kék sör amire rá van írva hogy BEER azt kész
:XD
fasz se issza azt omg geci rossz íze van

meg a lidls viszki omg aszittem kihányom
mintha simán az etilt innám


mondd meg neki, hogy az "argus" lidl sörök kurva jók! 160-200 forint és teljesen jó búza, fehér, meg van egy 7%-os is.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 11 2014 07:17am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Aug 11 2014 02:10pm)
én szombaton ittam budweisert, odaadtam barátaimnak, annyira nem ízlett.



mondd meg neki, hogy az "argus" lidl sörök kurva jók! 160-200 forint és teljesen jó búza, fehér, meg van egy 7%-os is.


vouch
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 11 2014 07:40am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 11 Aug 2014 14:10)
én szombaton ittam budweisert, odaadtam barátaimnak, annyira nem ízlett.



mondd meg neki, hogy az "argus" lidl sörök kurva jók! 160-200 forint és teljesen jó búza, fehér, meg van egy 7%-os is.

argus ++

Go Back To Magyar Topic List
Prev1234529Next
Add Reply New Topic New Poll