d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > D2 Expansion Cd Nélkül > Megy?
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 7 2014 04:11pm
Quote (Namechange @ Aug 7 2014 11:01pm)
Add nekem a sigedet. :3


vagy te csinálj nekem te egy macásat
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 7 2014 04:16pm
Quote (TrollBoss @ Aug 7 2014 10:11pm)
vagy te csinálj nekem te egy macásat


-te
-?
-tererere
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 7 2014 04:24pm
Quote (Senee @ Aug 7 2014 11:16pm)
-te
-?
-tererere


csapágy csapágy

This post was edited by TrollBoss on Aug 7 2014 04:24pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 7 2014 04:27pm
Quote (MarcusD @ 7 Aug 2014 23:59)
gondoltam egyértelmű hogy a saját cd kulcsát adja meg telepítésnél, sry legközelebb neked is úgy magyarázok el dolgokat mint egy retardáltnak :^)



konkrétan ezt írtam, csak hogy lásd


eredeti cd kulccsal tört diablot letölteni
micsoda logika bazdmeg, ilyen tudással még sokra viheted
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Aug 7 2014 04:30pm
Quote (sylke @ 8 Aug 2014 00:27)
eredeti cd kulccsal tört diablot letölteni
micsoda logika bazdmeg, ilyen tudással még sokra viheted


te miről beszélsz
leszedi a tört verziót
eredeti cd-kulcsot üt be telepítésnél
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 7 2014 04:31pm
Quote (MarcusD @ 8 Aug 2014 00:30)
te miről beszélsz
leszedi a tört verziót
eredeti cd-kulcsot üt be telepítésnél


DE MIÉRT SZEDNE LE TÖRTET ÁRULD MÁR EL
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 7 2014 04:33pm
Quote (sylke @ Aug 7 2014 11:31pm)
DE MIÉRT SZEDNE LE TÖRTET ÁRULD MÁR EL


mert egy rossz kölyök B)
Member
Posts: 6,391
Joined: Nov 19 2006
Gold: 1.00
Aug 7 2014 04:47pm
megvan köszi
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Aug 7 2014 05:21pm
Quote (sylke @ 8 Aug 2014 00:31)
DE MIÉRT SZEDNE LE TÖRTET ÁRULD MÁR EL


mondjuk mert nincs cd-je és tudja mountolni?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 7 2014 05:40pm
Quote (MarcusD @ 8 Aug 2014 01:21)
mondjuk mert nincs cd-je és tudja mountolni?


és az sokkal egyszerübb mint letölteni bnetröl
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll