Quote (bazdmegmarnemtudom @ 6 Aug 2014 12:14)
en szoknya ala se veszek
Az ala en se.
De amugy vouch nemcsendzsnel. Volt, hogy siettem el otthonrol, de nem talaltam egy normalis tiszta alsogatyat se, mert reg mostam, aztan csak felkaptam a farmert, elegge feels good volt.
Masreszrol meg 'tele megy piszokkal' tema. Segglyukam vedi a szor, a farkam meg naponta tobbszor mosom, mar ha csak nagyon beizzad akkor is, ha hazaerek megmosom, mert idegesit ha bebudosodik az izaccsagtol. :/
7 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous): Fej, Saenchai, Baleee, SummertimeClothes, RRC,
VolvodkaTe makkod is piszkos lesz, ha nem veszel alsonadragot a halos rovidnadrag ala?
This post was edited by Baleee on Aug 6 2014 04:18am