d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sziget 2014
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 5 2014 12:24pm
Quote (josheide @ Aug 5 2014 07:54pm)
Lehet azert, mert ugy nezel ki mint egy bunozo?


kurvara nem
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 5 2014 01:37pm
2k014
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 5 2014 01:40pm
island 2014
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 5 2014 01:52pm
ki az a hülye aki még fizet is azért, hogy emberek közé menjen
mazochisták
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 5 2014 01:53pm
Quote (Senee @ Aug 5 2014 08:52pm)
ki az a hülye aki még fizet is azért, hogy emberek közé menjen
mazochisták


: dddddd seneed
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 5 2014 01:54pm
Quote (Lacii @ 5 Aug 2014 20:53)
: dddddd seneed


Levettem rolad a blockot hogy reportolgathassam a postjaid. Nem kell megkoszonni :3
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 5 2014 02:01pm
Quote (josheide @ Aug 5 2014 08:54pm)
Levettem rolad a blockot hogy reportolgathassam a postjaid. Nem kell megkoszonni :3


köszikehhhh :kiss:
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 5 2014 02:02pm
Quote (josheide @ Aug 5 2014 07:54pm)
Levettem rolad a blockot hogy reportolgathassam a postjaid. Nem kell megkoszonni :3


lelki gond gyötör?! más basztatása tölti ki a szabadidődet, ez okoz örömöt?!
mesélj róla, beszéld ki magadból
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 5 2014 02:08pm
Quote (Senee @ 5 Aug 2014 21:02)
lelki gond gyötör?! más basztatása tölti ki a szabadidődet, ez okoz örömöt?!
mesélj róla, beszéld ki magadból


Koszonom kerdesed, de nincs semmi problema. Csupan szeretnek segiteni Laciinak a hunsub megtisztitasaban

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=71243031&f=34
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 5 2014 02:19pm
Quote (josheide @ Aug 5 2014 08:08pm)
Koszonom kerdesed, de nincs semmi problema. Csupan szeretnek segiteni Laciinak a hunsub megtisztitasaban

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=71243031&f=34


omg


Lacii bazdmeg nem megállapodtunk, hogy a szövetségünk tagjai nem basztatják egymást és összefogunk jóban-rosszban?! Most miért kellett Vaneket feljelenteni?!
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll