Quote (putincykavodka @ Aug 5 2014 05:17pm)
gurke ne, minnel retardaltabb annal jobban dugnam ofc, dunno miert, en imadom mikor bog
vanek nem zavar senkit csak a fogyatekosokat
jarabekg viszont tenyleg eltakarodhatna, flamen es szanalmas kis csipkelodo postjain kivul abszolut semmit nem tesz hozza a subhoz
röhögök, marmint most nem jaran, hanem hogy úgy mondod mintha bárki is minőséget postolna ezzel hozzájárulva a subhoz