d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mondjatok Jo Sci-fi Filmeket
Prev1234512Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 2 2014 04:04pm
Quote (jarabekg @ Aug 2 2014 10:23pm)
bunyo karacsonyig XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


ez
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 2 2014 04:11pm
Quote (jarabekg @ Aug 2 2014 08:23pm)
bunyo karacsonyig XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


még jó, hogy az nem sci-fi


















XD:GT?lseűkőflőeűaőar.fsd_F:DXG:XDFÉ:ASR+:QWÉ!"LÁŐPALDFKAaGSD:EÁLasfA:_ÁDAWÉERLqő2kop4,ÁAF:_DLŰŐ2o312km3áeklé_XDX_:XDD:
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 2 2014 04:23pm
elég érdekes film volt ez a moon
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 3 2014 12:38am
van rá topic
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 3 2014 01:28am
Quote (Rawen @ Aug 3 2014 08:38am)
van rá topic


valoszinuleg ha csak valami random filmet akartam volna nezni ami jo akkor belenezek
de ha csak igy postolok a topikba negyed ennyi attentiont nem kapott volna a kerdes ))
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 3 2014 01:45am
Nincs ketto negy nelkul.
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 6 2014 05:14am
ez a battlestar galactica elég gecijó
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 6 2014 05:17am
Quote (dotosport @ 6 Aug 2014 12:14)
ez a battlestar galactica elég gecijó


a legjobb

vannak benne fos részek amiket agyilag ignoreolni kell (és btw nem is lesznek megmagyarázva, mert nincs is értelmük), de a sorozat lezárása >>
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 6 2014 05:19am
Quote (Anarkin @ Aug 6 2014 01:17pm)
a legjobb

vannak benne fos részek amiket agyilag ignoreolni kell (és btw nem is lesznek megmagyarázva, mert nincs is értelmük), de a sorozat lezárása >>


tegnap végeztem az első évaddal
not bad
mondjuk azt nem értettem, hogy caprican a cylon sharon hova a faszomba tünt, mert elment ugye a starbuck azér a nyilért, akkor ott találkoztak a heloékkal, ott összevesztek, és így nézem tovább, és egyszer csak már nincs velük, de így mi történt vele, nem vágom
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 6 2014 05:24am
Ne egyél este 6 után - a mozifilm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234512Next
Add Reply New Topic New Poll