Quote (Anarkin @ Aug 6 2014 01:17pm)
a legjobb
vannak benne fos részek amiket agyilag ignoreolni kell (és btw nem is lesznek megmagyarázva, mert nincs is értelmük), de a sorozat lezárása >>
tegnap végeztem az első évaddal
not bad
mondjuk azt nem értettem, hogy caprican a cylon sharon hova a faszomba tünt, mert elment ugye a starbuck azér a nyilért, akkor ott találkoztak a heloékkal, ott összevesztek, és így nézem tovább, és egyszer csak már nincs velük, de így mi történt vele, nem vágom