d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Pöfitöfi Haladás Topik
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 08:23am
Quote (InfamousMythos @ Jul 31 2014 02:22pm)
en el akarom erni a 0 solo mmr-t mar nagyon kivancsi vagyok mi lehet legalul


én lolban egyszer lementem 700 elora
nem akarod látni
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 31 2014 08:29am
Quote (xGurke @ 31 Jul 2014 16:23)
én lolban egyszer lementem 700 elora
nem akarod látni


pár éve valami hacker levitte saintvicious main acc eloját olyan 150-re, írt a ritonak hogy mivan, ők azt mondták hogy hamarosan visszaállítják, de játszott addig 2-3 gamet for teh lulz

azokon a gameken nagyon durván nevettem, nem értettem hogy ezek az emberek hogy jutottak el 30-ig

yt-n keress rá, szerintem fent van

This post was edited by MarcusD on Jul 31 2014 08:30am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 09:34am
Quote (SummertimeClothes @ 31 Jul 2014 16:18)
4.3 vagyok en atm kidson, ha hazaertem ofc egybol elindulok 6kig, azt nem birnam, hogy joval szektro alatt legyek, try harder :s


segíts, hogy menjek fel én is 4k-ra
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 31 2014 09:38am
Quote (Rawen @ Jul 31 2014 04:00pm)
én 3.6król indultam mikor visszajöttem, most valami 3.4-nél vagyok de már szarok rá, maximum cancer a solo mmr


Azthittem mar magasabban vagy
De ugyanannyit mint tutyimutyi aki most kezdte kb
Csalodott vagyok :(
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 31 2014 09:52am
Quote (InfamousMythos @ 31 Jul 2014 16:22)
en el akarom erni a 0 solo mmr-t mar nagyon kivancsi vagyok mi lehet legalul


++ Kozeledik.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 12:21pm
tryhard viable championök -> lose
yoloka riki pick -> win
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jul 31 2014 04:04pm
vesztesek játéka
Go Back To Magyar Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll