d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Marci Progress Topikocska
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 07:24am
Quote (tevetava @ 31 Jul 2014 15:22)
na hát pont ezt nema karom
így is néha inkább itthonmaradnék és dotáznék, csak azért, hogy utána agyérgörcsöt kapjak mert kilép egy csapattársam, a másik 3 meg nyomorék


wowban azért jobb a szelekció, értelmesebb guildekből kidobják a game ruinereket
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 31 2014 07:27am
>vovra penzt kiadni
>2014
miutan kijott a quake steamre, azert venni fogok 10 evnyi subscriptiont ofc
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 31 2014 07:28am
Quote (SummertimeClothes @ 31 Jul 2014 15:27)
>vovra penzt kiadni
>2014
miutan kijott a quake steamre, azert venni fogok 10 evnyi subscriptiont ofc


a wow miatt nem beszeltunk tobbet ut utan, rip friendship aki (
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 31 2014 07:29am
Quote (Floodban @ 31 Jul 2014 15:28)
a wow miatt nem beszeltunk tobbet ut utan, rip friendship aki (


ja, eleg szar alak vagy :s
mint a drogos (dokumentum)filmek, a viragzo fiatalsagu adam rakapott a herkara es azota minden baratjat es egyeb erdeklodeset elhanyagolja es azota csak a kovetkezo adag beszerzese mozgatja
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 31 2014 07:31am
Quote (SummertimeClothes @ 31 Jul 2014 15:29)
ja, eleg szar alak vagy :s
mint a drogos (dokumentum)filmek, a viragzo fiatalsagu adam rakapott a herkara es azota minden baratjat es egyeb erdeklodeset elhanyagolja es azota csak a kovetkezo adag beszerzese mozgatja


meleg vagy nem szereted egyik blizz gamet se, de fogok hotsozni ugyhogy hagyd ott a dotat/lolt/kisfaszomat, es jacc azzal.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 07:32am
Quote (Floodban @ 31 Jul 2014 15:31)
meleg vagy nem szereted egyik blizz gamet se, de fogok hotsozni ugyhogy hagyd ott a dotat/lolt/kisfaszomat, es jacc azzal.


itt lenne az ideje valami értelmes gamemel játszanod
hint: a hots nem az
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 31 2014 07:33am
Quote (Floodban @ 31 Jul 2014 15:20)
havi 4k nem olyan draga, emberek tobbet koltenek cigire, kisfaszomra :~)
mondjuk elkezdeni az egeszet lehet draga, kell venni vagy 4 expansiont, de szoktak lenni ilyen bundle arak


annyit nem játszok hogy havi 4k megérje
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 31 2014 07:35am
Quote (Rawen @ 31 Jul 2014 15:32)
itt lenne az ideje valami értelmes gamemel játszanod
hint: a hots nem az


a wow a vilag legjobb jateka, es addig fogom tolni amig le nem zarjak, aki nem ert egyet az nem tudja mit hagy ki )))
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 31 2014 07:35am
Quote (Floodban @ 31 Jul 2014 15:31)
meleg vagy nem szereted egyik blizz gamet se, de fogok hotsozni ugyhogy hagyd ott a dotat/lolt/kisfaszomat, es jacc azzal.


nem, majd te jatsszal 1-2 honapig hottssal, aztan unjal ra a gyermeteg fasz imbalance hibaira, es gyere at dotazni miutan a mufaj alapjait mar megismerted))
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 31 2014 07:36am
Quote (SummertimeClothes @ 31 Jul 2014 15:35)
nem, majd te jatsszal 1-2 honapig hottssal, aztan unjal ra a gyermeteg fasz imbalance hibaira, es gyere at dotazni miutan a mufaj alapjait mar megismerted))


de en diabloval meg lich kinggel akarok jatszani, nem random dota hosokkel (
Go Back To Magyar Topic List
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll