d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Josheide Haladas Temaja
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 31 2014 07:30am
Ezzel foglalkozol mikoizben rban epitinaz illiberlis demokraciat

Szep, mondhatom
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 07:30am
Quote (jarabekg @ 31 Jul 2014 15:30)
Ezzel foglalkozol mikoizben rban epitinaz illiberlis demokraciat


nem rossz
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 31 2014 07:32am
cigányok ellen ilyet kell hordani
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 31 2014 07:34am
Quote (Senee @ 31 Jul 2014 15:32)
cigányok ellen ilyet kell hordani


Sargrez verzioval nem sokra megy. Vagy is de, lehet lelopjak rola, de legalabb beken hagyjak.

This post was edited by Baleee on Jul 31 2014 07:34am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jul 31 2014 09:07am
Quote (josheide @ Jul 31 2014 12:00pm)
Sok sok evvel ezelott, talan valamikor altalanos iskola vegen vagy gimi elejen elkezdtem csinalni egy lancinget (for the lulz)... Aztan evekre felretettem a projektet.

Most elovettem es elkezdtem dolgozni rajta megint.

http://i62.tinypic.com/az3hy.jpg

Talan a nyar vegere elkeszul. Mar most van benne jo par ezer karika, es nyom vagy 7 kilot.

Mar hordhato, csak az oldalait ossze kene dolgozni es egy triko formaju valamit kapnek...


ebben jarsz, megsporolsz ket oltonyos hegyomlast majd ha az illuminatiszabadkomuveszsidocionista vilaghatalom babuja leszel
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 31 2014 09:09am
Nekem kell egy ilyen lol
De vegigmennek egy ilyenbe az uccan
Ty tamas
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 31 2014 09:09am
fehérre ne feletsd el majd lefesteni!
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 31 2014 09:15am
Quote (putincykavodka @ 31 Jul 2014 16:09)
Nekem kell egy ilyen lol
De vegigmennek egy ilyenbe az uccan
Ty tamas


Nem olyan nehez csinalni / nem olyan draga venni egyet. Ha sok szabadidod van ess neki.

Vagy majd valamelyik jsp talira elviszem, Patrik meg hozza a kardot meg a furdokopenyt.

Tenyleg kene Patriknal jsp tali.

patrik segits

Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 31 2014 09:32am
Quote (josheide @ Jul 31 2014 05:15pm)
Nem olyan nehez csinalni / nem olyan draga venni egyet. Ha sok szabadidod van ess neki.

Vagy majd valamelyik jsp talira elviszem, Patrik meg hozza a kardot meg a furdokopenyt.

Tenyleg kene Patriknal jsp tali.

patrik segits


Y
Need
Ez jo otlet))))
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 31 2014 11:43am
Quote (josheide @ Jul 31 2014 05:15pm)
Nem olyan nehez csinalni / nem olyan draga venni egyet. Ha sok szabadidod van ess neki.

Vagy majd valamelyik jsp talira elviszem, Patrik meg hozza a kardot meg a furdokopenyt.

Tenyleg kene Patriknal jsp tali.

patrik segits


van 20 napod befejezni :D
Felveszed fölé a disdasht (hogy a faszba kell leirni) és észre se veszik csak megakad a kés
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll