d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Jarabekg Progress Topicja
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 04:04am


Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 31 2014 04:06am
tofipofi tryhard ))
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 31 2014 04:07am
tifi tufi
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 04:08am


Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 04:10am
Az apám engesztelhetetlen maximalista, rendszeresen enyhe kábítószer befolyása alatt lévő, amúgy pedofil, belga pék volt. Az anyám, Cloé, pedig egy 15 éves, lúdtalpas, francia örömlány. Az apám nőköz járt és italozott; és azt hitte ő találta fel a spanyolviaszt. Néha megdobálta kővel a repülőket.
Egy szó, mint száz! Egyszerre volt lángész és őrült.

A gyermekkorom tipikus volt... Riksakuli voltam a kikötőben, húst daráltam a vágóhídon. Ha rossz voltam, apám krumpliszsákba kötött és összerudgosott. Mindennapos dolgok. 12 évesen megkaptam az első könyvemet. 14 évesen, egy Vilma nevű nő, rituálisan leborotválta a zacskómat. Most teljesen olyan, mint egy dohányzacskó. Bámulatos, próbálják csak ki!
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 31 2014 04:11am
jo topic lesz ez?
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 04:12am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 31 Jul 2014 11:11)
jo topic lesz ez?


most hogy mar te is itt vagy, egeszen biztosan
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 31 2014 04:13am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 31 Jul 2014 11:11)
jo topic lesz ez?


ha adsz freet azzá teszem
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 31 2014 04:13am
Quote (Fej @ Jul 31 2014 12:12pm)
most hogy mar te is itt vagy, egeszen biztosan


ty

Quote (Ghostmasterq @ Jul 31 2014 12:13pm)
ha adsz freet azzá teszem


nincs freem, en is mindig kerek

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jul 31 2014 04:13am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 31 2014 04:14am
tofilofit felvettek az ircsi suliba ))
amugy mar kikapcsol
tam a kepek megjeleniteset.
Egyebkent kozben hoztam magamnak egy ujabb sort ))
Go Back To Magyar Topic List
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll