d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lári-fári Progress Topicja
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 31 2014 06:36am
Quote (dotosport @ Jul 31 2014 12:29pm)
senee, ha megnyered az otos lottot vegyel egy esport teamet pls.


én többet nem dolgozok soha az életben ha nyerek
:XD

illetve de, kutyamenhelyre kimegyek majd néha mert azok aranyosak, rajtuk megéri segiteni
de rajtuk se pénzzel segítek, hanem csak ellapátolom a kutyaszart (arra jó vagyok) meg játszani velük, h boldogok legyenek

This post was edited by Senee on Jul 31 2014 06:37am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jul 31 2014 04:08pm
villants egy tricót vagy bicót, dögleni fognak utánad a nők
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 1 2014 01:05am
Quote (fahrii @ Aug 1 2014 07:03am)
mi a faszt olvasok

amúgy ez részben rám is igaz, én is antiszociális vagyok erősen



ja basztál is kimenni tegnap

nem tudsz kitörni a konfort zonából
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 1 2014 03:00am
Quote (Senee @ 31 Jul 2014 14:36)
én többet nem dolgozok soha az életben ha nyerek
:XD

illetve de, kutyamenhelyre kimegyek majd néha mert azok aranyosak, rajtuk megéri segiteni
de rajtuk se pénzzel segítek, hanem csak ellapátolom a kutyaszart (arra jó vagyok) meg játszani velük, h boldogok legyenek


ezt most is meg tudod csinálni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 1 2014 03:45am
Quote (RRC @ Aug 1 2014 09:00am)
ezt most is meg tudod csinálni


ja csak most dolgoznom kell, hogy legyen pénzem és így a faszom kivan mindennel mert nem akkor kelek-fekszek amikor akarok nem azt és akkor csinálok amit akarok meg időm se jut megannyi játékra még arra se amire kéne

szemét munka, elveszi az ember fele életét
így meg faszom kedve nincs az embernek még akármit is csinálni
hát hisz játékra alig marad időm munka miatt
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 1 2014 10:33am
Hat ez nehezebb mint gondoltam xDDD
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 1 2014 10:45am
Eddig 1 jo nőt lattam de az geci op fotomodell szint, toobbi vagy fos, vagy decent de párban, leültem padra nézelődni aztán jarok tovább.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 1 2014 10:48am
Quote (fahrii @ 1 Aug 2014 18:45)
Eddig 1 jo nőt lattam de az geci op fotomodell szint, toobbi vagy fos, vagy decent de párban, leültem padra nézelődni aztán jarok tovább.


miért nem mentél oda hozzá
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 1 2014 10:48am
Quote (Rawen @ 1 Aug 2014 18:48)
miért nem mentél oda hozzá


no knife
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 1 2014 11:08am
just stalking
:xd
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll