Quote (dotosport @ Jul 31 2014 12:29pm)
senee, ha megnyered az otos lottot vegyel egy esport teamet pls.
én többet nem dolgozok soha az életben ha nyerek
:XD
illetve de, kutyamenhelyre kimegyek majd néha mert azok aranyosak, rajtuk megéri segiteni
de rajtuk se pénzzel segítek, hanem csak ellapátolom a kutyaszart (arra jó vagyok) meg játszani velük, h boldogok legyenek
This post was edited by Senee on Jul 31 2014 06:37am