d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > The World's First 24/7 Gaming Tv On Twitch. > Gyertek Nezni Plx
Prev1234514Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 27 2014 02:07pm
nn crap
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 27 2014 02:17pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 27 2014 10:07pm)
leirhatnátok augy jobban a koncepciot mondjuk példákkal etc mert ez így elég ködös és nem ragadja meg az emberek figyelmét.


majd mondom a főnökségnek
nade mostmár tényleg kiraktak twitch főoldalra, viewer storm inc
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 27 2014 02:21pm
Botok ellen loloztok
ezt streamelitek
es meg penzt is adjunk ?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 27 2014 02:24pm
Quote (josheide @ 27 Jul 2014 22:21)
Botok ellen loloztok
ezt streamelitek
es meg penzt is adjunk ?


but that esport tho
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 27 2014 02:25pm
btw bassza a streamer angolja a fulem

A projektnek ebben a fazisaban nem szabadna ilyen embereket kepernyore rakni.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 27 2014 02:27pm
starcraftot, hotsot, vagy wowot streameljetek
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 27 2014 02:28pm
Quote (josheide @ Jul 27 2014 10:25pm)
btw bassza a streamer angolja a fulem

A projektnek ebben a fazisaban nem szabadna ilyen embereket kepernyore rakni.


enyemet is, de most mit csinaljak, o a founder, castolni nem fog mondjuk
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 27 2014 02:28pm
Quote (josheide @ 27 Jul 2014 22:25)
btw bassza a streamer angolja a fulem

A projektnek ebben a fazisaban nem szabadna ilyen embereket kepernyore rakni.


amugy se az a megoldas hogy megyek vegigspamelek 50 forumot a szaros linkemmel
ha igenyes meg jo, akkor ugyis eszreveszik majd, az ilyen idobe telik hogy kialakuljon
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 27 2014 02:30pm
Quote (Floodban @ Jul 27 2014 10:28pm)
amugy se az a megoldas hogy megyek vegigspamelek 50 forumot a szaros linkemmel
ha igenyes meg jo, akkor ugyis eszreveszik majd, az ilyen idobe telik hogy kialakuljon


ez nem igazan ugy mukodik ahogy gondolod.
ilyen erovel mi a gecimnek reklamozza a termeket barki

This post was edited by dotosport on Jul 27 2014 02:30pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 27 2014 02:31pm
Quote (Floodban @ 27 Jul 2014 21:28)
amugy se az a megoldas hogy megyek vegigspamelek 50 forumot a szaros linkemmel
ha igenyes meg jo, akkor ugyis eszreveszik majd, az ilyen idobe telik hogy kialakuljon


Hja amig nincs minosegi content miert tamogatna barki ezt. Perpill kb. semmijuk nincs, es szeretnenek 20 millat osszeszedni.

Az nem content hogy megvernek par botot LoLban. Plane hogy prokat nezhetunk ingyen.



Go Back To Magyar Topic List
Prev1234514Next
Add Reply New Topic New Poll