Quote (Floodban @ 27 Jul 2014 21:28)
amugy se az a megoldas hogy megyek vegigspamelek 50 forumot a szaros linkemmel
ha igenyes meg jo, akkor ugyis eszreveszik majd, az ilyen idobe telik hogy kialakuljon
Hja amig nincs minosegi content miert tamogatna barki ezt. Perpill kb. semmijuk nincs, es szeretnenek 20 millat osszeszedni.
Az nem content hogy megvernek par botot LoLban. Plane hogy prokat nezhetunk ingyen.