Quote (GoreKnight9 @ 26 Jun 2014 19:11)
tehat ha valami csoda folytan fol is szednel valami csajt semmi eselyed nem lenne az agyadban megkurni az elviselhetetlen aporodott izzadtsagszag miatt
szerencsére ez a veszély nem fenyeget
amúgy már kicsit nekem is undi
ragad kb
meg ha fekszem benne mindig elkezdek viszketni mindenütt :S
lehet ezért zuhanyzom mindig reggel, lemosom magamról azt a sok mocskot
This post was edited by fahrii on Jun 26 2014 12:55pm