d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mikor Furdesz/zuhanyzol?
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 26 2014 11:53am
Reggel mindig, zuhanyzás nélkül nem mozdulok ki itthonról. Éjszaka gyakran megizzadok. Este meg néha... főleg csak nyáron. Az nem érdekel, hogy ganés az ágyneműm, ígyis kb fél évente cserélem ki, simán befekszem egy esti aerob után is.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 26 2014 12:07pm
Quote (fahrii @ Jun 26 2014 06:53pm)
Reggel mindig, zuhanyzás nélkül nem mozdulok ki itthonról. Éjszaka gyakran megizzadok. Este meg néha... főleg csak nyáron. Az nem érdekel, hogy ganés az ágyneműm, ígyis kb fél évente cserélem ki, simán befekszem egy esti aerob után is.


fuj :S undi :S
hat hogy lehet man a budosbe elaludni
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 26 2014 12:11pm
Quote (fahrii @ 26 Jun 2014 19:53)
Reggel mindig, zuhanyzás nélkül nem mozdulok ki itthonról. Éjszaka gyakran megizzadok. Este meg néha... főleg csak nyáron. Az nem érdekel, hogy ganés az ágyneműm, ígyis kb fél évente cserélem ki, simán befekszem egy esti aerob után is.


tehat ha valami csoda folytan fol is szednel valami csajt semmi eselyed nem lenne az agyadban megkurni az elviselhetetlen aporodott izzadtsagszag miatt
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 26 2014 12:24pm
Quote (GoreKnight9 @ 26 Jun 2014 20:11)
tehat ha valami csoda folytan fol is szednel valami csajt semmi eselyed nem lenne az agyadban megkurni az elviselhetetlen aporodott izzadtsagszag miatt


tesztoszteron szaga van

amúgy este szoktam. volt idő, mikor reggelente, egyetem előtt zuhanyoztam, de aztán visszaálltam estére. nyáron 2x.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jun 26 2014 12:46pm
Quote (fahrii @ 26 Jun 2014 18:53)
Reggel mindig, zuhanyzás nélkül nem mozdulok ki itthonról. Éjszaka gyakran megizzadok. Este meg néha... főleg csak nyáron. Az nem érdekel, hogy ganés az ágyneműm, ígyis kb fél évente cserélem ki, simán befekszem egy esti aerob után is.


Lehet ezért vannak alvási problémáid. Próbáld ki a tiszta illatos / szabad levegőn szárított ágyneműt egyszer.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 26 2014 12:52pm
Quote (ace07 @ 26 Jun 2014 20:46)
Lehet ezért vannak alvási problémáid. Próbáld ki a tiszta illatos / szabad levegőn szárított ágyneműt egyszer.


ez mondjuk lehet

én se aludnék nyugodtan ha összeizzadt, meg szarszagú ágyam lenne
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 26 2014 12:53pm
Alapbol pattanasos leszel sokkal jobban, meg impotens, ha alvas elott nem tusolsz.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 26 2014 12:54pm
Quote (GoreKnight9 @ 26 Jun 2014 19:11)
tehat ha valami csoda folytan fol is szednel valami csajt semmi eselyed nem lenne az agyadban megkurni az elviselhetetlen aporodott izzadtsagszag miatt


szerencsére ez a veszély nem fenyeget

amúgy már kicsit nekem is undi
ragad kb

meg ha fekszem benne mindig elkezdek viszketni mindenütt :S

lehet ezért zuhanyzom mindig reggel, lemosom magamról azt a sok mocskot :D

This post was edited by fahrii on Jun 26 2014 12:55pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 26 2014 01:15pm
Quote (fahrii @ 26 Jun 2014 20:54)
szerencsére ez a veszély nem fenyeget

amúgy már kicsit nekem is undi
ragad kb

meg ha fekszem benne mindig elkezdek viszketni mindenütt :S

lehet ezért zuhanyzom mindig reggel, lemosom magamról azt a sok mocskot :D


hat ha a parnahuzatom 1 hetig nincs kimosva mar rosszul erzem magam
agynemut kb 3 hetente szoktam
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 26 2014 01:40pm
Quote (ace07 @ Jun 26 2014 08:46pm)
Lehet ezért vannak alvási problémáid. Próbáld ki a tiszta illatos / szabad levegőn szárított ágyneműt egyszer.


sajat fing+faszszagu jobb

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jun 26 2014 01:40pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll