d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Megnezed A Wc Papirt Törles Utan?
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 26 2014 03:58am
en meg is eszem
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 26 2014 04:29am
ha nem nezem meg akkor honnan tudom, hogy kell-e meg torolni?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 26 2014 04:32am
ofc megnézem, különben honnan tudod szaros-e
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 26 2014 04:45am
Nem...
Nem érzed hogy kész vagy?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 26 2014 04:59am
Quote (Namechange @ Jun 26 2014 10:45am)
Nem...
Nem érzed hogy kész vagy?


de igen
ha érzem, hogy kész vagyok szólok anyának
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 26 2014 05:02am
Quote (Namechange @ 26 Jun 2014 12:45)
Nem...
Nem érzed hogy kész vagy?


de azt érzem, hogy kész vagyok, közben a wc papir még mindig tiszta szar
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 26 2014 05:19am
Quote (RRC @ Jun 26 2014 11:02am)
de azt érzem, hogy kész vagyok, közben a wc papir még mindig tiszta szar


te egészen nulláig koptathatnád magad a wc papírral ha azt akarnád ne legyen szaros
mert te magad vagy az :XD:XDX:DXD:ge33
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Jun 26 2014 05:53am
Quote (Senee @ Jun 26 2014 12:59pm)
de igen
ha érzem, hogy kész vagyok szólok anyának




megnézem ofc

This post was edited by takii on Jun 26 2014 05:53am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 26 2014 06:16am
Amugy meg szaras utan en is tusolok, napi egy szaras, minden reggel megvan, mielott meglepek itthonrol, aztan ha valami olyan nap van (2-3naponta osszejon delutanra/estere is egy adag), akkor meg azert tudok letusolni. Ram random helyeken nem szokott ramjonni, be van allva a belmukodesem, pontosabban megmondja az idot/napot, mint egy Rolex.

/thread
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 26 2014 06:32am
Quote (Baleee @ Jun 26 2014 01:16pm)
Amugy meg szaras utan en is tusolok, napi egy szaras, minden reggel megvan, mielott meglepek itthonrol, aztan ha valami olyan nap van (2-3naponta osszejon delutanra/estere is egy adag), akkor meg azert tudok letusolni. Ram random helyeken nem szokott ramjonni, be van allva a belmukodesem, pontosabban megmondja az idot/napot, mint egy Rolex.

/thread


Jo neked :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll