d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kinek Allitanal Szobrot?
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 25 2014 11:46am
Quote (GoreKnight9 @ 25 Jun 2014 18:39)
>oran kivul akarmi fost magadra aggatni nem aljadek cigany szokas
de manapsag meg az ora is hasztalan
de azert egy Patek Philippet vennek ha megnyernem a lottot


Voltam a fifth avenuen a boltjukban es az oraik nagyresze ronda.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 25 2014 11:47am
Quote (Moonflow @ 25 Jun 2014 19:39)
dat magyar mentalitas, uristen


nyomorék magyarok
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 25 2014 12:00pm
magamnak
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 25 2014 12:14pm


nem erre számítottam
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 25 2014 12:19pm
Quote (Moonflow @ 25 Jun 2014 19:39)
dat magyar mentalitas, uristen


Hat piercinget en sem szeretnem, sot ekszerekbol is kb csak a nyaklancot viselem el. :C Orabol is max zseborat.

De mondjuk szerintem egy bizony szinten, statuszszimbolum akar az ora, akar egy gyuru, vagy karkoto. Egy oltony melle, stb.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 25 2014 12:26pm
Quote (Baleee @ 25 Jun 2014 19:19)
Hat piercinget en sem szeretnem, sot ekszerekbol is kb csak a nyaklancot viselem el. :C Orabol is max zseborat.

De mondjuk szerintem egy bizony szinten, statuszszimbolum akar az ora, akar egy gyuru, vagy karkoto. Egy oltony melle, stb.


Es a fedorarol mi a velemenyed?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 25 2014 12:27pm
Quote (josheide @ 25 Jun 2014 19:26)
Es a fedorarol mi a velemenyed?


csak monoklival, pedert bajusszal és sétapálcával
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 25 2014 12:30pm
Bolvar Fordragonnak
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 25 2014 12:32pm
Quote (Baleee @ 25 Jun 2014 20:19)
Hat piercinget en sem szeretnem, sot ekszerekbol is kb csak a nyaklancot viselem el. :C Orabol is max zseborat.

De mondjuk szerintem egy bizony szinten, statuszszimbolum akar az ora, akar egy gyuru, vagy karkoto. Egy oltony melle, stb.


lel
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 25 2014 12:34pm
anyádnak
meshnek
a ráknak
az écnek
tevetavának
a faszomnak
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll