Quote (Moonflow @ 25 Jun 2014 19:39)
dat magyar mentalitas, uristen
Hat piercinget en sem szeretnem, sot ekszerekbol is kb csak a nyaklancot viselem el. :C Orabol is max zseborat.
De mondjuk szerintem egy bizony szinten, statuszszimbolum akar az ora, akar egy gyuru, vagy karkoto. Egy oltony melle, stb.