Quote (SummertimeClothes @ 23 Jun 2014 13:56)
volt egy ilyen netes baszas amin vegig kellett mennem, a vegen mindegyik fejezetnek volt ilyen 10-20 kerdes amit meg kellett csinalni, hogy mehess tovabb a kovetkezore, aztan a vegen egy hosszabb, aztan ha azt is megcsinaltam, mehettem vizsgazni
de dunno hogy igy jogilag van e hogy kell orakat is vegyel es azert, vagy csak kell neki hogy megeljen
eTitan
DigiKresz
szerintem ez mindenhol van
én ABC autósiskolánál voltam, kissé drága volt többihez képest, de elsőre mentem át mindenből
szervezéssel néha problémák adódtak és emiatt csúsztam vele ~3 hetet.. de ki lehetett bírni azt is, részben én hibám is volt