d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Jogsi Help Topig
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 23 2014 06:08am
Quote (jarabekg @ 23 Jun 2014 14:07)
en mindenbol elsore atmentem, pedig sosem csinaltam ilyesmit
egyedul elsosegelyen buktattak meg mert nem tudtam lelegeztetni


tehat megsem mentel at mindenbol elsore
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 23 2014 06:08am
az elsősegély baszás azis olyan hogy elkell menni tanfolyamra és csak utána mehetsz vizsgázni vagy meglehet tanulni youtuberol etc?

Quote (SummertimeClothes @ Jun 23 2014 01:08pm)
tehat megsem mentel at mindenbol elsore




lel

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 23 2014 06:08am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 23 2014 06:08am
Quote (SummertimeClothes @ Jun 23 2014 01:08pm)
tehat megsem mentel at mindenbol elsore


13 evesen eletem kudarca volt ;_;
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 23 2014 06:08am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 23 Jun 2014 14:08)
az elsősegély baszás azis olyan hogy elkell menni tanfolyamra és csak utána mehetsz vizsgázni vagy meglehet tanulni youtuberol etc?


ott nem kell tanfolyam, de érdemes elmenni szerintem
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 23 2014 06:10am
Quote (RRC @ Jun 23 2014 01:08pm)
ott nem kell tanfolyam, de érdemes elmenni szerintem


kösz teso etc

mondjuk próbálnám azért minél olcsóbban megoldani a dolgot, nem szivesen lennék része a nagyipari lehuzkodásnak amik itt mennek
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 23 2014 06:10am
Quote (jarabekg @ Jun 23 2014 02:07pm)
en mindenbol elsore atmentem, pedig sosem csinaltam ilyesmit
egyedul elsosegelyen buktattak meg mert nem tudtam lelegeztetni


jo neked.
nekem kerek perec kozolte, hogy ha at akarok menni, akkor ugy szamoljak, hogy 6ora vezetes ennyi, a vizsga ennyi, szoval ha hozok egy huszast pluszba, akkor nem lesz ra szukseg.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 23 2014 06:10am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 23 Jun 2014 14:05)
minden vizsgaztato korrupt kb.
ha megkened, kb akkor is atenged, ha elutsz 1 fel ovodas csoportot
ha nem, akkor meg sehogy se mesz at.


elsőre átmentem 0 lefizetéssel, standard talki
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 23 2014 06:15am
Quote (RRC @ Jun 23 2014 02:10pm)
elsőre átmentem 0 lefizetéssel, standard talki


ritka kivetel.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 23 2014 06:30am
Quote (RRC @ Jun 23 2014 12:10pm)
elsőre átmentem 0 lefizetéssel, standard talki


apád kenyte meg a hátad mögött, hogy aszidd mekkora király vagy
bejött neki
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jun 23 2014 06:53am
Quote (SummertimeClothes @ 23 Jun 2014 13:56)
volt egy ilyen netes baszas amin vegig kellett mennem, a vegen mindegyik fejezetnek volt ilyen 10-20 kerdes amit meg kellett csinalni, hogy mehess tovabb a kovetkezore, aztan a vegen egy hosszabb, aztan ha azt is megcsinaltam, mehettem vizsgazni
de dunno hogy igy jogilag van e hogy kell orakat is vegyel es azert, vagy csak kell neki hogy megeljen


eTitan
DigiKresz

szerintem ez mindenhol van
én ABC autósiskolánál voltam, kissé drága volt többihez képest, de elsőre mentem át mindenből
szervezéssel néha problémák adódtak és emiatt csúsztam vele ~3 hetet.. de ki lehetett bírni azt is, részben én hibám is volt
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll