Quote (Makkertest @ Jun 19 2014 07:35pm)
pont leszarom, nem foglalkozok vele, csak gondoltam megjegyzem, mert valami epikus haterkedés megy most, ez a style
nem szoktam beszállni ezekbe a dolgokba, én senki nem ismerek RL, egy emberrel nem beszéltem még élőben, Sanyival csak mobilon egyszer
Mateval beszeld le