d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Rohogok
Prev1234519Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 18 2014 02:59am
Quote (sylke @ 18 Jun 2014 10:48)
ahelyett hogy a multikat reportolnád
(:


standard anarkin
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2014 03:00am
szegény rici

Quote (Rawen @ Jun 18 2014 09:59am)
standard anarkin



csak az számít ami őt idegesíti, a többi levan szarva

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 18 2014 03:00am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 18 2014 03:02am
Quote (Anarkin @ 18 Jun 2014 08:55)
lassan elkezdem reportolgatni ezeket, ha nem hagyjátok abba
régen is voltak ilyen marhaság amiket nem toleráltak egy ponttól kezdve
nem mondom h lesz következménye is, csak engem pl zavar


nem viccelsz
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 18 2014 03:02am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 18 Jun 2014 11:00)
szegény rici




csak az számít ami őt idegesíti, a többi levan szarva


ja, meg majd akkor valami mást lesz balnk helyett az ilyen retardált rici,senee,vanek combora, teljesen mindegy
de azért ő elmondhatja, hogy keményen rendben tartja a subot
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2014 03:05am
Quote (Rawen @ Jun 18 2014 10:02am)
ja, meg majd akkor valami mást lesz balnk helyett az ilyen retardált rici,senee,vanek combora, teljesen mindegy
de azért ő elmondhatja, hogy keményen rendben tartja a subot


meg amikor vanek spammelte minden topicba, az se számított, pedig azt tényleg lehetett volna reportolni

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 18 2014 03:06am
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jun 18 2014 03:11am
csicskák vagytok amm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2014 03:11am
Quote (ElCapitano @ Jun 18 2014 10:11am)
csicskák vagytok amm


te iss :$
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 18 2014 03:20am
Quote (Rawen @ Jun 18 2014 09:02am)
ja, meg majd akkor valami mást lesz balnk helyett az ilyen retardált rici,senee,vanek combora, teljesen mindegy
de azért ő elmondhatja, hogy keményen rendben tartja a subot


mert kussban nem bírsz maradni?!
mindenképpen be kell szúrni valami pökhendi megjegyzést

This post was edited by Senee on Jun 18 2014 03:21am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2014 03:21am
Quote (Senee @ Jun 18 2014 10:20am)
mert kussban nem bírsz maradni?!
mindenképpen be kell szúrni valami pökhendi megjegyzést


lol, no komment
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 18 2014 03:22am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 18 2014 09:21am)
lol, no komment


MÁÁTÉÉ
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234519Next
Closed New Topic New Poll