Quote (putincykavodka @ Jun 18 2014 12:43am)
Orulok h ezt pont ezutan postolod be miutan eldolt a dolog
Igen mostmar tenyleg idegesitoen fogok viselkedni
Halj meg rakban

>mintha nem az általános viselkedésedről beszéltünk volna
>mintha nem ilyen lennél x éve
Idióta életképtelen senkiházi nyomorék vagy baszd meg, beleőrültél abba hogy nincs semmid és senkid ?
Remélem te geciláda hogy csak a feleennyit kell majd szenvedned mint nekem.