Quote (zsansaccount @ Jun 17 2014 05:29pm)
én is így gondolom, viszont mellette felmerül az is, hogy mindent gépesítünk, egyre kevesebb munkaerőre lehet szükség, a középosztály egyre kisebb létszámú, nő a gazdagok és szegények közti távolság, stb... ezzel nem foglalkoztak, csak azzal, h lehetne-e elég ivóvíz, étel, lakhely.
Nekem igy leirva ez se tunik tul valos problemanak
Az emberek ~90%a mar most jobb korulmenyek kozott el, mint barki parszaz eve