d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Túlnépesedés
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 17 2014 09:25am
[x] nem

a könyvet viszont biztosan elolvasom
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 17 2014 09:27am
Quote (Senee @ Jun 17 2014 05:25pm)


Ezt postoltam
Legalabbis remelem, telorol nem neztem meg a videot
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 17 2014 09:29am
Quote (Karan2_Returned @ 17 Jun 2014 17:25)
Ha egyik naprol a masikra megduplazodna nyilvan nagy zürzavar lenne, de ha elöre tudjuk hogy igy lesz addigra megoldjuk a vele jövö problemak nagy reszet.


én is így gondolom, viszont mellette felmerül az is, hogy mindent gépesítünk, egyre kevesebb munkaerőre lehet szükség, a középosztály egyre kisebb létszámú, nő a gazdagok és szegények közti távolság, stb... ezzel nem foglalkoztak, csak azzal, h lehetne-e elég ivóvíz, étel, lakhely.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jun 17 2014 09:30am
Quote (TuskesVanek @ 17 Jun 2014 17:25)
[x] nem

a könyvet viszont biztosan elolvasom


protipp: minden dan brown könyvnek ugyanaz a története, én anno 16-17 évesen olvastam vagy 5-6 danb. könyvet és tényleg mindegyik ugyanarra a sablonra épül, a szexi negyvenes tudós és a fiatal kutatócsaj belekerülnek véletlenül valami összeesküvésbe, akad egy nagy hatalmú segítőjük is akiről a végén kiderül, hogy a főgonosz.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 17 2014 09:32am
[x] igen
van a világon ~30 ember max aki érdekel
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 17 2014 09:33am
csak ha én is benne lennék az 50%-ban
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 17 2014 09:33am
Quote (xGurke @ 17 Jun 2014 17:32)
[x] igen
van a világon ~30 ember max aki érdekel


elvileg 15 túléli. bár ez csak akkor számít, ha te is :D
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 17 2014 09:33am
Quote (zsansaccount @ Jun 17 2014 05:29pm)
én is így gondolom, viszont mellette felmerül az is, hogy mindent gépesítünk, egyre kevesebb munkaerőre lehet szükség, a középosztály egyre kisebb létszámú, nő a gazdagok és szegények közti távolság, stb... ezzel nem foglalkoztak, csak azzal, h lehetne-e elég ivóvíz, étel, lakhely.


Nekem igy leirva ez se tunik tul valos problemanak
Az emberek ~90%a mar most jobb korulmenyek kozott el, mint barki parszaz eve
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 17 2014 09:34am
Quote (putincykavodka @ 17 Jun 2014 17:33)
Nekem igy leirva ez se tunik tul valos problemanak
Az emberek ~90%a mar most jobb korulmenyek kozott el, mint barki parszaz eve


van internet hozzáférésük?
Go Back To Magyar Topic List
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll