d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Jobb Adni Mint Kapni?
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 17 2014 05:02am
Quote (GoreKnight9 @ Jun 17 2014 11:52am)
Szeretnem veled kozolni hogy, semmilyen formaban nem kivanok veled tovabbi kommunikaciot illetve konverziot folytatni, se semmilyen informacio illetve eszme cseret vegrehajtani illetve fenntartani ezen a szegeny kommunikacios csatornan, se sehol, mivel egyszeruen nem szeretnek primitiv emberekkel tarsalogni.
Ne haragudj, felre ertes ne essek, de a primitiv nem serto szo illetve nem sertesre letrehozott, illetve krealt karakterek osszesege, amely alkotja a primitiv karakterlancot, hanem mindossze egy kategorizalo jelzo amivel iletni kivanlak teged, tovabba egy nulla intellgienciaval rendelkezo agy definicioja, amivel teged illetve a szellemi szintedet definialni szandekozom.
Szeretnem veled ismertetni illetve kozolni, hogy az alacsony szintu informaciok, amelyeket felem kozvetitettel illetve sugaroztal, az serteni kivanta az elmemet, tovabba lehuzni az intelligencia szintemet, amit nem engedtem meg, mert mint tuzfalat a szamitogepen ugy vedoburkot alkalmaztam ellened az eletben annak erdekeben hogy elkeruljem a te elkorcsosult primitiv szellemi szintedre valo lesulyedest.
Hogy jossz te ahhoz, hogy irrealis eszkozokkel szemelyesits meg engem illetve szubjektiv szurrealis alternativ valosaggal implementálj es reprezentalj, illetve demonstralj engem masok fele, ami tulajdonkeppen egyszeruen serteni kivanja az en szemelyes kepemet masok szemeben.
Nem gondolkoztal el azon hogy ha valakit folyamatosan baszogatnak azzal, hogy a szemelyisegi valojanak az ellentetjet hiresztelik rola az fokozatosan kiboritja a masik idegrendszeret?
nincs jogod lehetoseget nyujtani masoknak viccbol arra, hogy eliteljenek engem.
esetleg te indukalod ezt a folyamatot illetve procedurat?
Velemenyem szerint a te hazadra sem a nap sut, hanem a primitivseg sotet, de megis fajdalmas vakito sugara...
Nem varok toled valaszt, illetve nem igenylem a viszont kommunikació fenntartasat, mivel a kozolni valad, ugy sem lenne valami magasszintu informacio, mindossze valami alacsony szintu megnyilvanulas, amelyet nem neveznek informacionak, a limitalt mentalis kepessegednek koszonhetoen.
Alkalmazz magyarertelmezo keziszotart ezekutan legyszives...
Teged kb. igy lesajnalak.
Goodbye.


ezt most végigolvastam és még mindig gecijó
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jun 17 2014 05:05am
bbc_fucking_midget.jpg
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 17 2014 05:07am
Quote (ElCapitano @ Jun 17 2014 12:05pm)
bbc_fucking_midget.jpg


Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 17 2014 10:15am
en jobban szeretek adni, boldogabb leszek attol, ha mast latok boldognak attol amit kapott, mint ha ugyanazt en kapnam
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 17 2014 11:10am
hát szerintem meg inkább engem szopjanak le, mint én mást
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 17 2014 11:12am
Quote (szabika @ Jun 17 2014 06:10pm)
hát szerintem meg inkább engem szopjanak le, mint én mást


szóval inkább szopjon le egy férfi mint te őt

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 17 2014 11:12am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 17 2014 11:12am
Quote (szabika @ 17 Jun 2014 19:10)
hát szerintem meg inkább engem szopjanak le, mint én mást


i'd rather be a dick than a swallower
miért ennyire jó kanye
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 17 2014 11:12am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 17 2014 06:12pm)
szóval inkább szopjon le egy férfi mint te őt


ez megérne egy pollt is, nem?

Quote (Rawen @ Jun 17 2014 06:12pm)
i'd rather be a dick than a swallower
miért ennyire jó kanye


#yeezus

This post was edited by szabika on Jun 17 2014 11:13am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 17 2014 11:14am
Quote (szabika @ Jun 17 2014 06:12pm)
ez megérne egy pollt is, nem?



#yeezus


szerintem nem, én inkább nem szopatnám le magam egy férfival
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 17 2014 11:16am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 17 2014 06:14pm)
szerintem nem, én inkább nem szopatnám le magam egy férfival


szóval azért vagytok fasírtban ricivel, mert ő téged akart leszopni, de te inkább őt akartad, azt viszont ő nem akarta és inkább összevesztetek
Go Back To Magyar Topic List
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll