d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Boldog Vagy? > Elégedett Vagy Az életeddel?
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Jun 17 2014 01:23am
Tökéletes csak akkor lenne ha nem kéne dolgozni de így is eléggé király. Azon vagyok hogy legyen passzív jövedelemforrásom is
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 17 2014 01:55am
Quote (dunaicapa @ Jun 17 2014 07:23am)
Tökéletes csak akkor lenne ha nem kéne dolgozni


ennyikeh
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 17 2014 01:56am
Kicsit nehezen viselem ilyenkor (vizsgaidőszak) a stresszt, de ettől függetlenül boldog vagyok.
Nemsokára összeköltözök barátnőmmel, remélem valami fasza diákmeló is összejön.
Kecire várom már a nyaralásokat, ki akarom magam utni pár napra lazítás gyanánt
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 17 2014 02:12am
Evek ota nem vagyok boldog, most se vagyok.

[x] Elvagyok, nem vagyok boldog, de lehetne sokkal rosszabb is
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 17 2014 02:25am
Quote (dunaicapa @ 17 Jun 2014 08:23)
Tökéletes csak akkor lenne ha nem kéne dolgozni de így is eléggé király. Azon vagyok hogy legyen passzív jövedelemforrásom is


Strici lettel ?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 17 2014 02:27am
Kurva szar az életem és nem tudom lesz e jobb
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 17 2014 02:33am
Quote (Vismajor @ Jun 17 2014 07:11am)
Atm kiraly eletem van boldog vagyok


Atm kurva hideg van es fat kell vagnom es a kurva eso is esik
Mondjuk meg mindig jobb reggel a ho esett
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 17 2014 02:35am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 17 Jun 2014 10:27)
Kurva szar az életem és nem tudom lesz e jobb


ezért tart itt ez az ország
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 17 2014 02:47am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 17 2014 08:27am)
Kurva szar az életem és nem tudom lesz e jobb


ez mondjuk megmagyarázza miért abban éled ki magad, hogy másokat basztatsz
ha neked nem jó másnak se legyen alapon
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 17 2014 02:47am
Meglepodtem mennyi pizutiv szavazat lett
Fel eve is volt kb egy ilyen topic, akkor szarabb volt az allas sokkal
Go Back To Magyar Topic List
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll