☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
>
Poll > Boldog Vagy? > Elégedett Vagy Az életeddel?
Prev
1
2
3
4
5
8
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1524
Replies: 78
Track Topic
Guests cannot view or vote in polls. Please
register
or
login
.
dunaicapa
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold
:
5,588.38
#21
Jun 17 2014 01:23am
Tökéletes csak akkor lenne ha nem kéne dolgozni de így is eléggé király. Azon vagyok hogy legyen passzív jövedelemforrásom is
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#22
Jun 17 2014 01:55am
Quote (dunaicapa @ Jun 17 2014 07:23am)
Tökéletes csak akkor lenne ha nem kéne dolgozni
ennyikeh
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#23
Jun 17 2014 01:56am
Kicsit nehezen viselem ilyenkor (vizsgaidőszak) a stresszt, de ettől függetlenül boldog vagyok.
Nemsokára összeköltözök barátnőmmel, remélem valami fasza diákmeló is összejön.
Kecire várom már a nyaralásokat, ki akarom magam utni pár napra lazítás gyanánt
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#24
Jun 17 2014 02:12am
Evek ota nem vagyok boldog, most se vagyok.
[x] Elvagyok, nem vagyok boldog, de lehetne sokkal rosszabb is
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#25
Jun 17 2014 02:25am
Quote (dunaicapa @ 17 Jun 2014 08:23)
Tökéletes csak akkor lenne ha nem kéne dolgozni de így is eléggé király. Azon vagyok hogy legyen passzív jövedelemforrásom is
Strici lettel ?
BmA_BeMyAngel
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold
:
834.97
#26
Jun 17 2014 02:27am
Kurva szar az életem és nem tudom lesz e jobb
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#27
Jun 17 2014 02:33am
Quote (Vismajor @ Jun 17 2014 07:11am)
Atm kiraly eletem van boldog vagyok
Atm kurva hideg van es fat kell vagnom es a kurva eso is esik
Mondjuk meg mindig jobb reggel a ho esett
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#28
Jun 17 2014 02:35am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 17 Jun 2014 10:27)
Kurva szar az életem és nem tudom lesz e jobb
ezért tart itt ez az ország
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#29
Jun 17 2014 02:47am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 17 2014 08:27am)
Kurva szar az életem és nem tudom lesz e jobb
ez mondjuk megmagyarázza miért abban éled ki magad, hogy másokat basztatsz
ha neked nem jó másnak se legyen alapon
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#30
Jun 17 2014 02:47am
Meglepodtem mennyi pizutiv szavazat lett
Fel eve is volt kb egy ilyen topic, akkor szarabb volt az allas sokkal
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
8
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact