d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Bug Szomorú Története
Prev1234527Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 16 2014 02:04pm
Quote (jarabekg @ Jun 16 2014 08:02pm)
de wtf nem kertek el a tb kartyadat?


dehogynem.. és senki nem szólt sehol.
pont 1 hete voltam az amplifonnál (pedig ez azutan volt, hogy megkaptuk a levelet)
és ott is elkérték.. mondja okj holnap gyere.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 16 2014 02:06pm
Quote (jarabekg @ Jun 16 2014 09:02pm)
de wtf nem kertek el a tb kartyadat?


trollboss kártya haheaheaheah

btw, elég szomorú történet, ez is csak Magyarországon fordulhat elő..
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 16 2014 02:07pm
Quote (AngryBug @ Jun 16 2014 09:04pm)
dehogynem.. és senki nem szólt sehol.
pont 1 hete voltam az amplifonnál (pedig ez azutan volt, hogy megkaptuk a levelet)
és ott is elkérték.. mondja okj holnap gyere.


>tfw kurvara nem ertem, hogy van ez a tarsadalombiztositasi rendszer
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 16 2014 02:08pm
Quote (jarabekg @ Jun 16 2014 08:07pm)
>tfw kurvara nem ertem, hogy van ez a tarsadalombiztositasi rendszer


énse, mert úgy tudtam hogy akinek nincs rendezve a tb-je akkor azonnali fizetés nélkül meg se csinaljak neki a kezeléseket.

This post was edited by AngryBug on Jun 16 2014 02:09pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 02:12pm
Quote (jarabekg @ Jun 16 2014 08:07pm)
>tfw kurvara nem ertem, hogy van ez a tarsadalombiztositasi rendszer


>nem tudtam tegnap vért adni, mert otthon hagytam a tb kártyámat
ezt magyarázd meg
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 16 2014 02:13pm
Quote (AngryBug @ Jun 16 2014 08:50pm)
1 kemoterápiás kezelés 3 milla, ebből én hetet kaptam



mint kiderült, mivel nem dolgoztam tanulás alatt még családit is igényelhettünk volna lel.


kíváncsi lennék azért mi a fasz kerülhet a kemon 3 millio forintba. maga a cucc amit beléd öntenek ilyen 1000 forint előállítási költségnek tudom elképzelni max, kórházi elhelyezés pártízezer forint
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 16 2014 02:15pm
figyu smattol kerj kolcson egy wizzair jaratra es irany Anglia!
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 16 2014 02:15pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 16 2014 08:13pm)
kíváncsi lennék azért mi a fasz kerülhet a kemon 3 millio forintba. maga a cucc amit beléd öntenek ilyen 1000 forint előállítási költségnek tudom elképzelni max, kórházi elhelyezés pártízezer forint


http://www.hazipatika.com/gyogyszerkereso/termek/zarzio_48_millio_e_05_ml_oldatos_injekcio_vagy_infuzio_eloretoltott_fecskendoben/53347

a kezelések között mindig ezzel szúrtam magam, és ez csak egy injekció

megjegyzem ezt is EÜ támogatásra kaptam, szal csak a dobozt kellett kifizetnem
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 16 2014 02:19pm
Quote (AngryBug @ Jun 16 2014 09:15pm)
http://www.hazipatika.com/gyogyszerkereso/termek/zarzio_48_millio_e_05_ml_oldatos_injekcio_vagy_infuzio_eloretoltott_fecskendoben/53347

a kezelések között mindig ezzel szúrtam magam, és ez csak egy injekció

megjegyzem ezt is EÜ támogatásra kaptam, szal csak a dobozt kellett kifizetnem


elég nevetséges, tényleg ilyen párszáz forint lehet előállítani ezt max mivel már tömeggyártásban csinálják és kurvanagy piaca van, csak kihasználják hogy az embereknek kurvanagy szüksége van rá és annyi pénzt kérnek el amennyit akarnak. jo is a kapitalizmus
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jun 16 2014 02:22pm
Quote (AngryBug @ Jun 16 2014 09:08pm)
énse, mert úgy tudtam hogy akinek nincs rendezve a tb-je akkor azonnali fizetés nélkül meg se csinaljak neki a kezeléseket.


2007 óta mindenkinek van tb-je attól függetlenül, hogy fizeti-e vagy sem. Max behajtják rajtad utólag.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234527Next
Add Reply New Topic New Poll