☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Bug Szomorú Története
Prev
1
2
3
4
5
27
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 3116
Replies: 264
Track Topic
AngryBug
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold
:
0.16
#21
Jun 16 2014 02:04pm
Quote (jarabekg @ Jun 16 2014 08:02pm)
de wtf nem kertek el a tb kartyadat?
dehogynem.. és senki nem szólt sehol.
pont 1 hete voltam az amplifonnál (pedig ez azutan volt, hogy megkaptuk a levelet)
és ott is elkérték.. mondja okj holnap gyere.
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#22
Jun 16 2014 02:06pm
Quote (jarabekg @ Jun 16 2014 09:02pm)
de wtf nem kertek el a tb kartyadat?
trollboss kártya haheaheaheah
btw, elég szomorú történet, ez is csak Magyarországon fordulhat elő..
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#23
Jun 16 2014 02:07pm
Quote (AngryBug @ Jun 16 2014 09:04pm)
dehogynem.. és senki nem szólt sehol.
pont 1 hete voltam az amplifonnál (pedig ez azutan volt, hogy megkaptuk a levelet)
és ott is elkérték.. mondja okj holnap gyere.
>tfw kurvara nem ertem, hogy van ez a tarsadalombiztositasi rendszer
AngryBug
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold
:
0.16
#24
Jun 16 2014 02:08pm
Quote (jarabekg @ Jun 16 2014 08:07pm)
>tfw kurvara nem ertem, hogy van ez a tarsadalombiztositasi rendszer
énse, mert úgy tudtam hogy akinek nincs rendezve a tb-je akkor azonnali fizetés nélkül meg se csinaljak neki a kezeléseket.
This post was edited by AngryBug on Jun 16 2014 02:09pm
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#25
Jun 16 2014 02:12pm
Quote (jarabekg @ Jun 16 2014 08:07pm)
>tfw kurvara nem ertem, hogy van ez a tarsadalombiztositasi rendszer
>nem tudtam tegnap vért adni, mert otthon hagytam a tb kártyámat
ezt magyarázd meg
BmA_BeMyAngel
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold
:
834.97
#26
Jun 16 2014 02:13pm
Quote (AngryBug @ Jun 16 2014 08:50pm)
1 kemoterápiás kezelés 3 milla, ebből én hetet kaptam
mint kiderült, mivel nem dolgoztam tanulás alatt még családit is igényelhettünk volna lel.
kíváncsi lennék azért mi a fasz kerülhet a kemon 3 millio forintba. maga a cucc amit beléd öntenek ilyen 1000 forint előállítási költségnek tudom elképzelni max, kórházi elhelyezés pártízezer forint
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#27
Jun 16 2014 02:15pm
figyu smattol kerj kolcson egy wizzair jaratra es irany Anglia!
AngryBug
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold
:
0.16
#28
Jun 16 2014 02:15pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 16 2014 08:13pm)
kíváncsi lennék azért mi a fasz kerülhet a kemon 3 millio forintba. maga a cucc amit beléd öntenek ilyen 1000 forint előállítási költségnek tudom elképzelni max, kórházi elhelyezés pártízezer forint
http://www.hazipatika.com/gyogyszerkereso/termek/zarzio_48_millio_e_05_ml_oldatos_injekcio_vagy_infuzio_eloretoltott_fecskendoben/53347
a kezelések között mindig ezzel szúrtam magam, és ez csak egy injekció
megjegyzem ezt is EÜ támogatásra kaptam, szal csak a dobozt kellett kifizetnem
BmA_BeMyAngel
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold
:
834.97
#29
Jun 16 2014 02:19pm
Quote (AngryBug @ Jun 16 2014 09:15pm)
http://www.hazipatika.com/gyogyszerkereso/termek/zarzio_48_millio_e_05_ml_oldatos_injekcio_vagy_infuzio_eloretoltott_fecskendoben/53347
a kezelések között mindig ezzel szúrtam magam, és ez csak egy injekció
megjegyzem ezt is EÜ támogatásra kaptam, szal csak a dobozt kellett kifizetnem
elég nevetséges, tényleg ilyen párszáz forint lehet előállítani ezt max mivel már tömeggyártásban csinálják és kurvanagy piaca van, csak kihasználják hogy az embereknek kurvanagy szüksége van rá és annyi pénzt kérnek el amennyit akarnak. jo is a kapitalizmus
iFeelAlone
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold
:
931.79
#30
Jun 16 2014 02:22pm
Quote (AngryBug @ Jun 16 2014 09:08pm)
énse, mert úgy tudtam hogy akinek nincs rendezve a tb-je akkor azonnali fizetés nélkül meg se csinaljak neki a kezeléseket.
2007 óta mindenkinek van tb-je attól függetlenül, hogy fizeti-e vagy sem. Max behajtják rajtad utólag.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
27
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact